şükela:  tümü | bugün
 • tekirdağ'da bir dalış eğitim / denizcilik merkezi.
  2004'den beri faaliyette olan merkez, cmas ve padi eğitimleri de veriyor. eğitimler saros ibrice'de gerçekleşiyor.
  iletişim için: 0 (282) 263 26 34 - 264 13 29
 • (bkz: waterworld)
 • fikri gelişmiş cismi yetişememiş film. biraz önce kazara extended versiyonunu izledim. çocukluğumdan beri on defa falan izlemişimdir. televizyonda denk gelmek haricinde de 2 kere kendim açtım sanırım. yani filmin senaristinin aklına fikir gelmiş, bir yerine kadar detaya kadar inmiş sonra "eeeh" deyip sıkılıp bırakmış gibi. hadi kızdaki visionlar olsun tamam, ama maddi gelecek görmek nedir yav? 5 dakika sonra olacakları güverteye çizmek nedir?
  çocukken kötü diye düşündüğümüz adamın kafa çok iyi. hadi karşılaşmalar da iyi tamam.
  ama arkadaş filmin sonunda karaya çıkan isa kılıklı herif, göya erdemli yan karakter o kadar anlamsız ki filmde erdemli olmak sonuca götürüyor ama insan olarak bir boka yaramıyorsuna getiriyor. yapmış olmak için yaptığı küçük erdemli hareketçikler dışında bir cacığı yok adamın. bu mu la erdem?
  bir de bilimsel takılan bir dayı var. balon falan yapıp 8. sınıf coğrafya bilgisine sahip, o da "kazara" kaçıp, totoyu sağlama alıp geri dönüyor.

  bir fikrin nasıl daha iyi olabileceğini düşündürten bir film. ara ara açıp izlemesi keyifli.
 • zamanında para olsaymış dünyayı kurtaran adam bundan daha iyi film olurmuş, o derece dandik bir film..

  hele hele cüneyt arkın büyüğümüzü kevin kostner meşesiyle asla kıyaslamayalım, bununkinin yanında adam hamlet oynamış gibi duruyor.. allahın denyosu..
 • (bkz: waterworld) heyecanla gelip yazıyorsunuz bari film başlığına yazın.
hesabın var mı? giriş yap