şükela:  tümü | bugün
  • su kutusu ismi ile duyurulan sistem.
  • müşterisine 20 yılda araba kazandıran sistemmiş.

-------------siteden alıntı-----------

siz de waterbox kullanmalısınız!
    çünkü;

dört kişilik bir aile içmek, çay ve yemek yapmak, sebze ve meyveleri yıkamak için, ayda en az 12 damacana su tüketir.

kaliteli bir kaynak suyu için yıllık gideriniz 900 liranın üzerindedir.

5 tl x 12= 75 tl

75 tl x 12 ay= 900 tl

900 tl x 20 yıl= 18.000 tl

waterbox, 20 yılda size bir araba parası kazandırır!

-------------siteden alıntı---------------

çarpma yapamasak da ekonomiden anlıyoruz diyorlar yani.

http://ekonomi.waterbox.com/
  • evimde içme suyunun bitmemesine neden olan su arıtma makinesini üreten firmanın adı. doğal kaynak su icadı.
  • çeşmeden akan suyun bedava olduğu sanan firma yoksa http://ekonomi.waterbox.com/'de ki hesap çarşıya uymuyor
  • 1 ay once eve taktirdik bu su aritma cihazini. uzun vadede nasil sorunlar cikarabilir bilmiyorum cunku suyu direk aritiyor. bildigim kadariyla mineraller de aritiliyor ve bu waterbox cihazindan ictigimiz suyun saf su olmasindan suphe ediyorum.

vucudumuzun gunluk belli minerallere ihtiyaci var. disardan pet sise alinca icindekiler kisminda demir magnezyum gibi minerallerin mikro duzeyde bile olsa bulundugunu gordum.

lablarda saf su icme suyu degildir diye ogrendik. bu aritma sulari nekadar saglikli, uzun zamandir kullanan yada bu iste uzman olan biri yesillendirirse cok mutlu olurum.
  • çok cici insanlar. 1,5 litrelik suluklarından gördüm sporda birinde. deve gibi su içen ve 500mllik sulukların kesmediği bir insan olarak hoşuma gitti baya ama bulamadım. alibaba.com da dahil olmak üzere bakmadığım yer kalmadı. en son artık mail attım iletişimden. muhtemelen iş maillerinin arasında "bana suluğunuzu hediye edin" diyen bir tip... saolsunlar ciddiye almışlar ki ertesi gün kapıma kendileri getirmişler. işin kötü yanı yanlış bir adrese gitmişler ve ulaştıramamışlar. geldik evde yoktunuz diye bi mail daha. müşterisi olmadığım halde bu tarz bir incelik yapabilen bir firma. muhtemelen süzdükleri su da kalpleri gibi temizdir. en azından ben öyle umuyorum.*
  • 1 aydır evde kullandığımız su arıtma sisteminin markası. çok memnunuz öyle böyle değil. meyve sebzeyi bilem orda yıkıyoz. çaya kullanıyoruz demlikte leke olmuyo artık. yemek için suyu gene burdan.
    asıl bomba banyo için de filtre sistemi var. buraya işte hangi bkz vereceğimi şaşırdım. çok iyi lan. filtre kullanın markasını siz seçin ama kullanın!!