şükela:  tümü | bugün soru sor
 • batı ataşehir'de halkbank genel müdürlüğü ve ataşehir belediyesinin sırtına kondurulmuş avm. en büyük numarası show havuzu barındırması olacak.

  haziran sonunda açılacakmış.
 • ziylan grubu'na ait olan gastronomi merkezi.
 • hey ay, "bu ay açılıyoruz" diyerek flyer dağıtıyorlar.

  0.06 emsalli rekreasyon alanını türlü taklalarla avm'ye çevirdiler göz göre göre. ben daha ne diyeyim. müstehak böyle halka.
 • 18 ekim akşamı giderek görme fırsatı bulduğum eğlence / alışveriş merkezidir. takribi olarak henüz %10-15 lik bir kısmı bitmiş, büyük bir bölümü hala yapım aşamasında diyebilirim. tek tük birkaç kafe, restoran açık durumda. aynı şekilde 3-5 de mağaza açık, diğerlerinin tadilat, inşaat işlemleri devam ediyor. her saat başı havuzda ses ve ışık gösterisi var, gösteri gerçekten güzel. ben saat 20:00 ve 21:00'deki iki gösteriyi izledim, ikisi de birbirinden farklı idi, yani her saat başı aynı gösteriyi sergilemiyorlar. kaç tane gösteri var, her gün aynı saatte aynı gösteri mi var onu bilmiyorum. evime yakın oluşu nedeni ile önümüzdeki günlerde tekrar gittiğimde bakar, bu entry'yi editlerim ona göre.

  bunun dışında yorumlarım ise; beklediğimden daha küçük geldi bana, belki bitince daha büyük hissiyatı verebilir bilemiyorum, şu an için çok da büyük bir yer değil gibi. ben gittiğimde 3. kat kapalı idi (mekan toplamda 3 kat ve genel olarak açık hava), tadilat yapılıyordu. bu nedenle çocuk eğlence merkezini göremedim, ayrıca nostalji sokağı da henüz inşaat halinde, kabası bitmiş ama dükkan olacak yerlerin içi daha yapılmamış. mekanın yer altına doğru uzanan 4 katlı otoparkı var, henüz tam olarak bitmediği için otopark bomboş, giriş kapısının önüne parkedip içeri girebiliyorsunuz. otopark girişine fiş gişeleri konulmuş, şu an için gişeler aktif değil ama buradan anladığım kadarı ile ileride otoparkın paralı olması söz konusu olabilir gibi. şu an için%80-90'lık kesimi daha inşaatı / tadilatı devam ediyor olduğundan dolayı yakın çevresinde değilseniz oraya kadar yol tepip de gitmenize gerek yok, biraz daha tamamlanmasını bekleyin. ancak ataşehir civarında oturuyor iseniz, henüz bomboşken doya doya ve rahatça havuz gösterisini izlemek için gitmenizi öneririm.
 • tam anlamıyla faaliyete geçmemiş olsa da istanbul'un en güzel avmlerinden bir tanesi. havuzbaşında gümbür gümbür müzik dinlemek ve ateşli su gösterisi izlemek muhteşem. kendimi istanbul'un çok dışında, tatil köyünde gibi hissetmeme neden olan yer.

  ayrıca bugün konser alanında, hande yener konseri vardı.
 • çok iş yapacak ve ölü varyap meridian'ı diriltecek olan açık hava avm.
 • evime 10 dk mesafede olmasına rağmen bir türlü gidemediğim yer. gidenler beğenmiş ama hala daha yapım aşamasında olduğu da bir gerçek.

  bi de her yerde reklamı çıkmasın şu meretin sinir oldum yavv
 • internet sitesinde restoranlar arasına kiko'yu koymuşlar. rimel yiyorlar herhalde.
 • her saat başı ortadaki havuzda müzik, ışık, su ve ateş gösterisi var. daha doğrusu hepsi aynı anda oluyor fakat izlemesi çok güzel. tasarım itibariyle kapalı ve ışık girmeyen avm'lere güzel bir alternatif. özellikle yazın dolup taşacağa benziyor.