şükela:  tümü | bugün
 • 1 saat önce yayınlanan yeni harry styles şarkısı. sevdim. 13 aralık'ta gelecek albüm gerçekten güzel olacağa benziyor. kulaklarımı diktim, bekliyorum.
 • benim için lights up 'a göre daha dinlenebilir olan harry styles şarkısı.

  şimdiye kadar yayınlanan şarkılarda içime sinen olmadı. böyle giderse önceki albümü mumla arayacağız.
 • eski albumunden cok daha farkli bir tarzla geliyor. ben yine merakla bekliyorum. lights up'ı da begenmistim bu ondan daha da guzel olmus
  canli versiyonu icin watermelon sugar
 • saat gece 3.18. içimde coşkun bir nehir var ve resmen durduramıyorum dostlar, sözlüğe yazmaya geldim yahu.

  albüm var ya, gümbür gümbür, hoppala hoppala geliyor. böyle göbek ata ata, poposunu sallaya sallaya geliyor. yaz sıcağından terlemiş, elinde bir meyve tabağı, kafasında çiçeklerle geliyor.

  şarkıyı dinlerken bir gitar oluyorum. ben bir titreşimim artık. titreşimden var oluyorum. ortak melodiye akıyorum. beraber titreşiyoruz diğer seslerle. ses çok güçlü bir şeydir biliyor musunuz. dalgalarımla küçük akışta bir şeyler değiştiriyorum. insanların hayatlarına dokunuyorum. fena şeyler oluyor.

  bir adam tutuyor beni. parmakları geziniyor üstümde. tellerimi çalıyor kutsal parmaklar. renkli ojeler görüyorum, parlak yüzükler.

  bir bateri oluyorum. bir kadın tüm coşkusuyla vursun bedenime istiyorum. ses çıkartıyorum. piyano oluyorum, akıyorum.

  iki dakika elli dört saniye boyunca her şey olup hiçbir şey oluyorum.

  harry'im. bir bilseniz, sesi kulağımı öyle tatlı okşuyor ki. bir çiçek bahçesi oluyorum miss kokulu. her bir detayınına bayılıyorum be şeker adam.

  şarkı bir titreşimden bir renge dönüşüyor. bir insan, bir hayvan, bir bitki oluyor. sonra bir duygu, bir his oluyor. sonra ağzımda bir tat bırakıyor.

  karpuz şekeri. ruhumu okşayan adamla aynı tattalar şimdi. küçük meleğim. balım. çiçeğim. karpuz şekerim.
 • renkli mi renkli, huzurlu mu huzurlu harry styles şarkısı. bir parça da hüzün var anlam veremedim.

  "neden yaz şarkısını kışın yayınlamış olabilir" diye bir çok kişi sormus. iklim değişikliğine dikkat çekmek için olabilir diye yazmışlar goy goy geçilmiş.

  güzel şarkı olmuş.
 • beğendiğim ama sevgili harry'nin kullandığı uyuşturucu maddeye watermelon sugar ismini verip ona övgü yağdırdığından şüphelendiğim şarkı.

  -i want more berries and that summer feeling, it's so wonderful and warm

  -breathe me in, breathe me out

  -i don't know if i could ever go without ('it' öznesi yok devamında iyice belli etmemek için. 'he, she' özneleri ve türevleri de yok parça boyunca. yani bir aşk şarkısı değil zannımca, en azından insana karşı olan bir aşk değil heheheh.

  -i just wanna taste it
  watermelon sugar high

  harry az değilsin harry.

  neden yaz şarkısının kışın yayınlandığına dair de çok merak var sevgili sözlük. watermelon kış soğuğunda iç ısıtan bir sugar olsa gerek.
 • harry styles'ın yeni single'ı.

  klip teaser

  klip
 • harry styles'in yeni single'i
  klibinde bir grup insan karpuz yiyerek orgazm olmasini izliyoruz ahdaha
  daha album cikmadan cogu fanlarinin sıkıldıgı bir sarkiyi secmesi ilginc olmus. golden, sunflower gibi dinlemesi daha zevkli sarkilar vardi albumunde.
  neyse belli ki karantinaya girmeden cok once cekmisler klibi, bize muhtemelen bu yaz baska goremeyecegimiz, güzel bir yaz klibi sunmus oldular:)
 • klibinde harry'nin güldüğü kısımlar bile hem kendini hem milleti trollediğinin kanıtı olmuş asdfgjkl kliple alakasız olan tek şey harry

  yalnız bu klibi bayağı uzun süre önce çektiler niye şimdi yayınlandı bilmiyorum. ama bu sayede şu dönemde kolay kolay göremeyeceğimiz yaz klibi görmüş olduk.

  yalnız harry sana laflar hazırladım. olm neden sürekli böyle şarkılara klip çekiyorsun. albümde başka şarkı mı yok. geçen albümde de güzel şarkıları harcadın bunda da. albümler iyi sattığı için sana pek koymuyor tabi.
 • youtube trendlerde görünce normalde dinlemediğim halde neymiş bu diye bi bakayım dedim. klipteki erotizm vurguları çok zorlama ve yapay olmuş, şarkı da afedersiniz ama bok gibi.