şükela:  tümü | bugün
308 entry daha
  • franchise olsa bile bütün watsons mağazalarına karşı duyacağım öfkede haklıyım. daha fazla para kazanmak, daha fazla ürün satmak için önlerine gelen şeref yoksunlarına mağaza emanet etmesinler.

o mağazalarda insanlar ekmek kazanmak için çalışıyorlar. mağazaya müdür diye koyduğun insanı denetlemek zorundasın. çalışanlara, tedarikçilere, müşterilere nasıl davranıyor bunların hepsinin takibini yapmak zorundasın.

yapmadıysan ve şubelerinden biri böyle bir iğrençliğe sahne olduysa bir zahmet o müdürü görevden al. bu olayın karşısında dur.

ben ürün almayınca watsons'a hiçbir şey olmaz ama yine de bir daha önlerinden geçmeyeceğim.
  • cevahir mağazasındaki reyon görevlileri sanki 10 liralık rujlarını çalacakmışız gibi tepemize dikilirdi. her girdiğimde başımda nöbet tutan hırsız savardan sıkılır bir şey almadan kendimi dar dışarı atardım.
    böyle bir olay gerçekse daha da kapısından bile geçmem.
    taciz, istismar ne derseniz deyin bu olay gerçekse ne affedilir ne de izah edilir.

ayrıca aklınızda olsun herhangi bir yerde hırsızlıkla itham edilirseniz kimseye kadın/erkek üstünüzü aratmak zorunda değilsiniz!
    o kadar şüphelerinden eminlerse kamera kayıtlarına baksınlar, polis çağırsınlar hatta siz çağırın o polisi de üç kuruşluk şey için iftira atan o görevli de azıcık paniklesin!
  • la zaten rossmann varken niye buraya gider ki bir insan? ben bile erkek halimle bunu biliyorum aq.
  • bir daha asla tek çöp almayacağım rezillik zinciri.
  • herkese duyurulması gereken bir kepazeliğe imza atmış firmadır.
  • bu ekşi'dekiler kendini entel ilan edenler bi' de

bi' haber kaynağıyla beraber bu habere direk tepki gösterenler kanıtsız bir olayda neyin kafasını yaşıyor?

ulan önce elde ne kanıt varsa dökülür,daha diğer taraf konuşmamış.belki böyle bişey hiç yok.

he varsa söz,beraber gidip rujları göte sokacağız da sonra salak salak sayfalrca yazı yazmayın aq
  • bu firmaya gitmeyin. giderseniz:

-keyiflerine göre sizi, sevgilinizi çırılçıplak soyabilirler. dükkanlarında bir şey kayboldu diye.

- bunu pişkince "bayağı şüphelenerek yaptık" diye savunmaya kalkarlar, polis çağırana kadar erkek ise güvenlikçiler fantezisini üzerinizde dener.

-ve tüm bunlar bir ruj parçası uğruna olup 18'ini tamamlamamış bir çocuğa bile uygulanabilir.

watsons bizim için bitmiştir. (0)))
  • rakip firmanın karalama kampanyasına kurban giden kozmetikçi.

rakibi bir süredir pr çalışmalarına epey yoğunluk vermişti. şimdi sırada watsons var. ben de bu güzel sektörde tekel olmak isterdim.

hoş değil.
  • ben zaten rossman ve gratis'den alışveriş yapıyordum. rossman'da ki çalışanlar çok ince çağırmasanız bile yanınıza gelip ürünler hakkında doğru bilgiler veriyorlar. ve gratis, bazen büyük indirimlerde içine girilmese bile çalışanlarından bir terbiyesizlik görmedim. hatta bir kere kasiyerler tartışmıştım ve müdürleri beni dinleyip sorunumu çözmüştü. benim için önemli olan fiyat değil çalışanların hoşgörüsü daima. zaten alışveriş yapmadığım bu yerin önünden bile geçmem. umarım mağdur kız hakkını arar ve davacı olur. gerçi bu ülkede adelet mi var ama en azından ders olur mağaza çalışanları ve güvenliklere.
  • ne olduğu belirsiz ucuz ürünler satan bir mağaza
    dermokozmetik için eczanelerde. şaşmayın
377 entry daha