şükela:  tümü | bugün
308 entry daha
  • konuyla ilgili aciklamayi twitter hesaplarinda tweet olarak yayinlamayip kendilerine tweet atanlara yanit olarak gonderen, kendince fazla duyulmasini onlemeye calisan firma.
  • bu olaydan sonra gidilmeyecek falan, orası her onurlu vatandaş için olması gereken de; kurumsal olarak da kişisel olarak da hakettiği cezayı alması gereken şirket. öyle kişiye yıkıp da kaçmak yok, bu rezalet yaşandıysa kurum da hesap versin.
  • bu firmaya gitmeyin. giderseniz:

-keyiflerine göre sizi, sevgilinizi çırılçıplak soyabilirler. dükkanlarında bir şey kayboldu diye.

- bunu pişkince "bayağı şüphelenerek yaptık" diye savunmaya kalkarlar, polis çağırana kadar erkek ise güvenlikçiler fantezisini üzerinizde dener.

-ve tüm bunlar bir ruj parçası uğruna olup 18'ini tamamlamamış bir çocuğa bile uygulanabilir.

watsons bizim için bitmiştir. (0)))
  • rakip firmanın karalama kampanyasına kurban giden kozmetikçi.

rakibi bir süredir pr çalışmalarına epey yoğunluk vermişti. şimdi sırada watsons var. ben de bu güzel sektörde tekel olmak isterdim.

hoş değil.
  • ben zaten rossman ve gratis'den alışveriş yapıyordum. rossman'da ki çalışanlar çok ince çağırmasanız bile yanınıza gelip ürünler hakkında doğru bilgiler veriyorlar. ve gratis, bazen büyük indirimlerde içine girilmese bile çalışanlarından bir terbiyesizlik görmedim. hatta bir kere kasiyerler tartışmıştım ve müdürleri beni dinleyip sorunumu çözmüştü. benim için önemli olan fiyat değil çalışanların hoşgörüsü daima. zaten alışveriş yapmadığım bu yerin önünden bile geçmem. umarım mağdur kız hakkını arar ve davacı olur. gerçi bu ülkede adelet mi var ama en azından ders olur mağaza çalışanları ve güvenliklere.
  • ne olduğu belirsiz ucuz ürünler satan bir mağaza
    dermokozmetik için eczanelerde. şaşmayın
  • 2 youtube kızına paket yollayıp mağazaların yine hınca hınç dolmasını sağlarlar merak etmeyin. türkiye'de yaptığı kepazelik nedeniyle kapanmış, zarara uğramış bir marka bulmak neredeyse imkansız.
  • (bkz: #64559077)
  • uzun süredir bu mağazadan çeşitli kozmetik ürünleri satın alan bir kadın olarak; ben de yaşanan bu olaydan ötürü kendilerini protesto etme kararı aldım. her ay düzenli alışveriş yapan bir müşterileriydim. benim ürün satın almamam ile tabi ki kaybedecekleri bir şey yok ama olsun bir oy bir oydur. bundan böyle oyum gratis'e. yaşasın demokratik kozmetik tercih etmenin özgürlüğü. yaşasın grasiyas gratis !
  • yaptiklari aciklamayla sivamislar:

"...mağazamızda bir müşterimizin hırsızlık yaptığına dair kuvvetli şüphe oluşmuş olması sebebiyle..."

musterinin hirsizlik yaptigina dair kuvvetli suphe olusan sey bir adet ruj . musteri dedigi de liseli kiz cocugi. utanmadan olay cok buyuk ve ciddi bir seyin calinmasi hakkinda olmus gibi (yani aslinda o kadar da haksiz degiliz demeye getirir gibi) aciklama yapmislar.

degil kuvvetli suphe, caldiginin 4k video ile kaniti olsa kac yazar?
329 entry daha