şükela:  tümü | bugün
  • süper olay. özellikle indirim zamanlarında daha bereketli oluyor. en az 10 kız tavlamışımdır.
  • hadi yaa,abi anlatsana ya nasıl oluyo bu işler,of be abi ben nası yapamam yaa,nolur anlat be bro,boş adam değilsin sen de hee..diyecek beyinsiz bir arkadaş grubunun inanacağı olaydır..
  • genç bir kızı hırsızlık yaptığı iddiasına dayanarak çırılçıplak soyup onurunu ayaklar altına alan bir mağazadan alışveriş yapan kızdan hayır gelmez. biz geçen kıştan bu yana watsons'ı boykot ediyoruz. bu boykot zaman içinde unutuldu yine hatırlatayım istedim.

bu arada bu mağazalara kız tavlamaya gelen tipler gerçekten var. zaman zaman gözüme çarpıyor. prezervatif reyonlarında takılan 18-20 yaşında ergen arkadaş gruplarına sık sık rastlıyorum. yanlarından geçerken yüksek sesle ürün hakkında görüş belirtmeye başlıyorlar. kızların etkileneceğini düşünüyorlar sanırım. ahaha yazık.
  • parfüm işini severim. arada watsınsta güzel parfümlerde hatrı sayılır indirimler yapıyor. kontrol etmek için giderim yani.

bir keresinde bir kızcağız yardımcı olabilir miyim diye yaklaştı, parfüm muhabbetine girdik. oramıza buramıza parfüm sıkıp kokluyoruz beraber. benim burnum koptu artık kokudan. skicem parfümünü de esansını da modundayım. dedimki çok teşekkür ederim, başım döndü kokudan, çıkacağım. hatun da olur beraber çıkalım dedi. ben hatunu mağaza görevlisi sanıyordum meğerse o da benim gibi müşteriymiş.

yani diyeceğim o ki, watsıns ilginç bir yer. kız erkek fark etmeksizin insanlar enteresan taktikler geliştirip birbirini tavlamaya çalışıyor. yadırgamıyorum o yüzden.
  • zekice bir hareket. enişteniz de beni gratis'te tavlamıştı. indirimde istediğim ürünü almak maksadıyla kalabalığın arasından sıyrılıp reyona tırmanırken ayağım kaydı patilerim de tutunmaya yetmeyince aşağıya düşerken son anda güçlü kollariyla yakaladi beni. 3 yıl yakaladı yakalayacak yakaladı yakalayacak yakaladı yakalayacak şeklinde mutlu aşk şarkıları söyleyerek su gibi geçti. hiç aklima gelmezdi ama şu an çok mutluyuz.
  • "gidip" kız tavlamak ise; şans ve fırsatları değerlendirmeyi bilmektir.
    "kız tavlamak için" gitmek ise; ağır ezikliktir, eziklikten de ötedir.