şükela:  tümü | bugün soru sor
 • https://wavesplatform.com/

  yeni bir rus dalgası. çok mantıklı güzel desentrelized fikirleri var ama kullananların yaygınlaşması lazım. aktarım ücreti 2 kuruş ve sanırım 2 dakikada gerçekleşiyor.
 • bu kadar hizli olmasini saglayan protokol bitcoin-ng protokoludur, bu protokolun gelistiricileri arasinda bu topraktan cikma emin gun sirer vardir.
 • wct (waves community token) hold edenlere bugün tdx( tidex exchange token) dağıtan platform. teşekkürler sasha reis.

  wct tutanlara her hafta liquid coin göndereme devam edecekler. 1milyon max. suply olan bir coin bu ve şimdiden tanesi 1 waves ediyor.

  edüt: her hafta göndermiyorlar. şaşa reis keyfe keder dağıtıyor.
 • amına koduğumun coinomat diye anlaştıkları sistem çok yavaş. usd deposit için 1 aydır uğraşıyorum. 1 hafta önce swift yaptım, gelen giden yok. aq
 • kendi borsası ve kendi cüzdanını aynı uygulama üzerinde tutan ,pek çok veriye ulaşılabilen küçük bir chrome eklentisine sahip kripto para platformu.

  haftalık olarak hesaplarında waves tutanlara ise liqued tranaferi yapmaktadırlar. waves platform ileriye yönelik projeleri hayata geçirmeye yavaş yavaş devam etmektedir. merkezi olmayan ve en hızlı kripto para birimini oluşturdukları için komisyonlar bu platformda daha da düşüktür. ilerleyen günlerde adından daha çok söz ettirecek gibidir. diğer coin platformları gibi emin adımlarla ve yavaş yavaş ilerlemesi balon olmadığını gösterir.
 • waves community token sahiplerini ara ara yaptığı airdroplarla heyecanlandıran güzide platform.

  gelecek airdropta bitcoin cash dağıtacaklarını söylüyorlar. airdroptan faydalanmak için içinde b,c ve h harfleri bulunan bir cüzdan adresine sahip olmanız ve bu cüzdanda waves community token bulundurmanız gerekiyor. dediklerine göre büyük harf - küçük harf olması önemli değilmiş ve harflerin ardışık sıralandığı cüzdanlara iki kat fazla droplayacaklarmış.

  şu anda wct 0.32 waves dolaylarında seyrediyor. dün 0.28 falandı. fiyat önümüzdeki günlerde daha da artacaktır.

  ingiliççesi burada
  https://support.wavesplatform.com/…oin-cash-airdrop
 • smart contract gelmeden, büyük bir gelişme beklemediğim platformdur. neo ve eth şuan baya bir önünde diyebiliriz.
 • günden güne hacmi artan ve artmasını beklediğim dex. hiç fena olayan bir mobil cüzdana da sahip. fiat birimlere sahip. usd, eur yanında try de var.
  geliştiriciler rus ama firma isviçrede kayıtlı bildiğim.