şükela:  tümü | bugün
  • http://art.wayout.com.tr/ sanat okulları üzerine ayrıntılı bilgi veren, başvurular için portfolio hazırlamasına kadar yardım eden ve portfolyo değerlendirmeleri için bu okullar tarafından falan yetkilendirilmiş firma. ayrıca malta konusunda da agırlıkları var. deneyimle sabit
  • iyimi kotumu bilmedim sirket. yaz okulu icin kayit yapacagim bilen biri yardim etsin. korkum dolancilarmi degillermi emin olamiyorum,yukarda cok guzel seyler yazilmis yinede tereddutteyim

yillar sonra edit: kullanin kullandirin kesinlikle cok iyiler
  • insanları kandırmadan, okul fiyatlarına ekleme yapmadan öğrencilere ileten, bu alanda dürüst bir şekilde çalışan ender firmalardan.
  • beni, şimdi beni terketmiş olan kız arkadasımı, kuzenimi ve birçok arkadasımı da yurtdısına gönderen firma. yamuk yapmadılar çok da babacan ve dürüst bir firma sahibi var.

aramızda samimiyet biraz ilerleyince geçen diyalog:
    -ödemeyi size mi yapıyorum?
    -ya murat; bizim bu millet öpülmeyi seviyor. okula kendin gönder kardeşim neden bana veriyorsun?

benim deneyimlerim için;
    (bkz: ec malta dil okulu)
    siteleri de bu wayout
  • londra'da 3 sene önce tanıştığım, beraber de çalıştığımız canım arkadaşımın londra'da 2017 yılında kurdugu bir digital medya platformudur.
    kanalıdır. londralılara türkiye nerede diye sorduk videoları facebook'ta viral olmuş, kendisini de burdan kutluyorum :)

büyük fikirleri ve cok guzel videoları var way out kanalları da buradan takip edilebiir.