şükela:  tümü | bugün
 • http://art.wayout.com.tr/ sanat okulları üzerine ayrıntılı bilgi veren, başvurular için portfolio hazırlamasına kadar yardım eden ve portfolyo değerlendirmeleri için bu okullar tarafından falan yetkilendirilmiş firma. ayrıca malta konusunda da agırlıkları var. deneyimle sabit
 • iyimi kotumu bilmedim sirket. yaz okulu icin kayit yapacagim bilen biri yardim etsin. korkum dolancilarmi degillermi emin olamiyorum,yukarda cok guzel seyler yazilmis yinede tereddutteyim

  yillar sonra edit: kullanin kullandirin kesinlikle cok iyiler
 • insanları kandırmadan, okul fiyatlarına ekleme yapmadan öğrencilere ileten, bu alanda dürüst bir şekilde çalışan ender firmalardan.
 • beni, şimdi beni terketmiş olan kız arkadasımı, kuzenimi ve birçok arkadasımı da yurtdısına gönderen firma. yamuk yapmadılar çok da babacan ve dürüst bir firma sahibi var.

  aramızda samimiyet biraz ilerleyince geçen diyalog:
  -ödemeyi size mi yapıyorum?
  -ya murat; bizim bu millet öpülmeyi seviyor. okula kendin gönder kardeşim neden bana veriyorsun?

  bir de sitedeki şu uyarı sempati yarattı;
  özellikle şu konu sempati yarattı:

  "firmamız malta’da bulunan tüm dil okullarının türkiye resmi kayıt ofisidir. bu nedenle bizlerle başvurarak herhangi bir fiyat farkı ya da danışmanlık ücreti ödemeden direk olarak okula kayıt sağlayabilirsiniz. tüm ödemeleri okula gönderirsiniz ve bunun yanında ücretsiz olarak vize danışmanlığı alırsınız. hiçbir firma okulların liste fiyatlarından daha aşağıda eğitim ve konaklama fiyatı veremez. okulların açıkladığı fiyatlar ve belirttiği dönemsel indirimler dışında, firmaların indirim yapmaları yasaktır. size bizim tarafımızdan gönderilecek fiyatlar, okulların kendi belirttikleri kampanya ve indirimlerinin uygulandığı net liste fiyatlarıdır. çeşitli firmaların bu şekilde öğrencilere okula eksik ödeme gönderttiğini duyuyoruz. okullar, siz eğitim için seyahat ettiğinizde bu indirim adı altındaki kalan ödemeyi sizlerden mutlaka talep edeceklerdir. firmaların kendi insiyatiflerinde indirim yapması yasaktır. okulların kendi hazırladıkları faturaların üzerindeki bedeli mutlaka ödemek durumundasınız. böyle bir olayla karşılaşırsanız, size “indirim” yaptığını söyleyen firmalar olursa lütfen bize sikayet@wayout.com.tr adresine bu indirimi taahhüt ettikleri e-postayı iletiniz. okullar bu tarz firmalar ile çalışmayı keseceklerdir çünkü yapılan yasa dışıdır ve tüm okullar tarafından yasaklanmıştır. lütfen kandırılmayınız."

  benim deneyimlerim için;
  (bkz: ec malta dil okulu)
  siteleri de bu wayout
 • londra'da 3 sene önce tanıştığım, beraber de çalıştığımız canım arkadaşımın londra'da 2017 yılında kurdugu bir digital medya platformudur.
  kanalıdır. londralılara türkiye nerede diye sorduk videoları facebook'ta viral olmuş, kendisini de burdan kutluyorum :)

  büyük fikirleri ve cok guzel videoları var way out kanalları da buradan takip edilebiir.
 • steam'de indirim zamanı 1 liraya satılan aşırı zor puzzle oyunu. çoğu zaman kopya çekmek zorunda kaldım. düşen kartlarla parası çıkıyor ama benim gibi zora gelemiyorsanız tavsiye etmem.