şükela:  tümü | bugün
 • "mükemmel bir amerikan kasabası hayal edin. güzel evler, biçimli çimler, sokaklarda oynayan çocuklar… şimdi de bu kasabayı asla terk edemediğinizi düşünün. dış dünyayla hiç bir iletişiminiz yok. çıldırmak üzeresiniz. işte, wayward pines'ta olmalısınız.

  gizli servis ajanı ethan burke, 2 kayıp meslektaşını aramaya bu kasabaya geliyor ancak birtakım olaylar sonucunda bu acayip kasabada tkılı kalıyor. kasabada ne telefonlar çalışıyor, ne kimse ona yardım ediyor. sorularına bulduğu her yanıt, yeni sorulara yol açıyor. dış dünyada ise ethan da bir "kayıp" vakasına dönüşüyor."

  fox'un 2014 yılının sezon ortasında yayına sokacağı yeni dizisi. başrollerde matt dillon ve melissa leo var. m. night shyamalan'ın katkılarıyla...
 • stephen king romanlarında gördüğümüz o havayı yansıtacak bir yapım olacağa benziyor. 2014 yılının ortalarında çıkacak dediklerine göre daha uzun bir zaman var. yalnız anlamadığım bu mistik bir yapım mı olacak yoksa sadece dram mı? imdb'de drama yazmakta. konuyu okuduğumda mistik öğeler ve biraz da bilim kurgu bekliyordum. 2014'ün başı gibi heralde bazı sorularda giderilir. hele bir trailer çıksın görelim hacı.
 • yönetmen olarak m. night shyamalan' ın adı geçen tv dizisi.
 • terrence howard, carla gugino ve toby jones'un da kadrosuna katıldığı shyamalan dizisi.
 • m. night shyamalan'ın bir filmde çok iyi iş çıkarıp diğer filmde bocalaması nedeniyle ne büyük bir beklentiye girdiğim ne de umutsuzluğa kapıldığım yeni dizisi.

  http://www.imdb.com/title/tt2618986/
 • fragmanı izleyince fantastik edebiyatın kralı stephen king'i hatırlamamak ve anmamak zor. onun dışında hakkı verilirse gizemli ve gerilimli bir dizi olabilir, bu senenin kaliteli işleri arasına dahil olabilir. tabi yıllardır düşüşte olan, hatta düşüşü geç resmen dibi bulan şayamalan'ın dizide parmağı olduğu için insanın beklentileri bir nebze azalıyor ama gene de merak ediyorum diziyi. daha önce de benzerlerini izlemiştik aslında. mesela lost. adadan mahsur kalıp buranın dışına çıkamayan yolcuları anlatıyordu lost... veya belki de daha fazla benzerlik taşıdığı christopher mcquarrie imzalı berbat persons unknown. mcquarrie'nin dizisinde uyanınca kendilerini terk edilmiş bir kasabada bulan, buradan kaçmaya çalıştıkça bunda başarısız olan bir grubun öyküsünü anlatıyordu. ya da the prisoner mini-dizisi de örnek verilebilir. burada da kasabaya geldikten sonra buradan çıkmayan, çıkmasına izin verilmeyen dedektifin öyküsü anlatılıyor. bakalım nasıl bir dizi olacak? umarım beklentileri karşılar.
 • 14 mayıs 2015'te başlaması planlanan fox dizisi.
 • shyamalan'dan dolayı muhtemelen ılık korku olacak ve yine bi bok anlayamayacağız ama yine de merakla bekleten yapım.
 • icerisinde bir adet juliette lewis da barindiracak olan dizidir. yanlis olmasin.