şükela:  tümü | bugün soru sor
  • supernatural'ın spin-off'u.

başrolde spn'den tanıdığımız jody mills olacak.

(bkz: kim rhodes)

http://deadline.com/…or-pilot-season-13-1202116253/
  • supernatural evreninden kopan bir dizi. bir bakıma kadın versiyonu diyebiliriz. ilk bölümünün 18 ocak 2018'de yayınlanacağı duyuruldu.

supernatural'dan tanıdığımız şerif jody ile evlat edindiği kızları claire ve alex'in başrolde olduğu bir yapım olacakmış. daha önce görmediğimiz bir kız daha başrolmüş ayrıca.

carry on my wayward son göndermesi dikkatlerden kaçmıyor tabi, ehehe.

düzeltme: yukarıda söz ettiğim s13e03'te görünen patience adlı kızmış. dolayısıyla hepsi dizi içerisindeki karekterler.
  • the cw kanalının onay vermediği 2. supernatural spin-off'u.

http://tvline.com/…ayward-sisters-cancelled-the-cw/

diğeri (bkz: supernatural bloodlines)
  • onay alamamasına sevindiğim planlanan spin-off, herhalde son 1 yıldır epey popüler olan ''güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran kadınlar'' kafasından ekmek yemeyi planladılar ama yemedi. cw doğru kararı vermiş, göte bala en fazla 2 sezon yayınlanacak ve kanala deli gibi masraf yaptıracaktı, izleyen hemen herkesin gözleri (doğal olarak) dean, sam ve castiel'i arayacaktı onlar da belki anca bir sezonun ilk ve son bölümlerinde gözüküp gideceklerdi. ilk sezon pilot bölümünde peak yapacak olan rating'ler her bölümde daha çok düşecekti...

zeddicus zu l zorander'ın entry'sinde verdiği link'i inceledim, ağlaşıp durmuş yazar ve oyuncular. ama net söylüyorum ben bu iptali/gerçekleşmemeyi öngördüysem bunların öngörmemesi imkansız, salaklar işte, kendilerini ne bok sandılarsa...

supernatural'in devam etmesinin tek nedeni sam, dean ve castiel arasındaki ilişkidir, yaratıklar falan değil. eee, çoğunu toplamda birkaç bölüm anca gördüğümüz bu 2. hatta 3. seviye karakterler için niye insanlar zamanlarını harcasınlar? vampir avlasınlar ve sonra da evde oturup duygularından bahsetsinler diye mi? peh.

ki supernatural'ın dahi 15. sezon onayı alıp alamayacağı belli değil, resmen tencerenin dibini sıyırmaya başladılar konu olarak (bkz: #76996011) neyse, bu iptal doğru bir karar olmuş.
  • (bkz: nocturnal animals) ın en guzel ve vurucu soundtracki