şükela:  tümü | bugün
 • 10 ekim 2017'de açılacaklarını beyan etmişler.

  altkoin'den öte bir exchange, yani market/borsa da olacak gibi:

  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2026078.0

  adresleri: https://wcex.co/

  edit: dümen olduğunu söylüyorlar ciddi ciddi:

  https://cryptobriefing.com/…cam-alert-wcx-exchange/
 • eski apple, ibm ve deutsche bank calisanlarindan olusan bir ekibe sahip, 10 kat daha dusuk transaction fee vaat ederek piyasaya cikan bir altcoin. birkac aya piyasaya girmesi planlaniyor. ekibe bakilinca iddiali bir projeye benziyor.

  sirf mail liste kayıt olarak 50 coinini kazanma sansi var (su an 5 dolara tekabul ediyor). eger refli linkimden uye olursaniz ben de kazanabiliyorum, olmak istemezseniz de caniniz sagolsun diyerek refsiz linki de asagi ilistiriyorum:

  https://wcex.co/?ref=ltv2cfr

  https://wcex.co/
 • aylık olarak elde ettiği gelirin %20'sini, elinde bulundurdukları "token"lara oranlı bir şekilde kullanıcılarına dağıtacaklarını belirten oluşum. yani kısacası temettü dağıtacaklar diyebiliriz. anasayfalarında ne kadar token ile aylık ne kadar getiri sağlayabileceğinizi hesaplayabileceğiniz ufak bir bölüm de koymuşlar. hem kendiniz üye olup 50 coin kazanıp hem de bana 50 coin kazandırmak isterseniz diye linkim:

  https://wcex.co/?ref=lg5lgmjk
 • benim de katıldığım ve 133 bin kişiden biri olduğum oluşum.

  bu işlerde o kadar yeniyim ki ulan keşke bir ışık olabilecek yeni bir cryptocurrency çıksa da başından itibaren izleyebilsek, şahit olsak, sonra batsak diyordum. çok da güzel denk geldi.

  tatava yapmadan bir üst referans linkiyle girmiştim, ben de şuraya bırakayım https://wcex.co/?ref=nqartss
 • katılımcı sayısı günde 10-15bin civarı artan, gerçekten gelişip güçlenebileceğine inandığım oluşum. üstteki arkadaşın da dediği gibi tüm crypto para birimleri dalgalarını kaçırmayı başarmış biri olarak bu sefer fırsatı yakalamış hissettiriyor. henüz piyasaya açılmadan bile referans sistemi ve diğer yöntemlerle size token kazandırması da avantajı. bitcointalk forumunda açmış oldukları başlığı da okuyarak ekstra token kazanma yöntemlerini de öğrenmiş bulunmaktayım. bunları şu şekilde özetleyebilirim:

  -twitterda @wcxoffical hesabını takip ettikten sonra aşağıdaki formu doldurmak (bu yöntem şu an için yoğunluktan dolayı durdurulmuş ama yeniden aktive edilmesi ihtimaline karşı burda tutuyorum)

  -hangi tür crypto para birimlerinin wcx üzerinden ticaretinin yapılmasını talep ettiğinizle ilgili anketi doldurmak

  -ve eğer ingilizce dahil herhangi bir yabancı dilde bir yetkinliğiniz varsa 1000 token'a kadar kazanabileceğiniz çeviri bölümüne katılabilirsiniz.

  dipnot: kendi açıklamalarına göre halka açılırken 10 token yaklaşık 1 dolar değerinde olacak. yani sadece çeviriden,ki çok karışık şeyler değil, 100 dolara kadar kazanabilirsiniz.

  edit: referansım olarak üye olmak isterseniz: https://wcex.co/?ref=lg5lgmjk
  yok efendim banane derseniz: https://wcex.co/
 • verify konusunda sıkıntı yaratan coin. gelen maildeki linke tıklıyorum hala unverified diyor. konu hakkında yardımcı olacak yazarların yeşillendirmesini bekliyorum.

  edit: ekşinin ne kadar leşçi olduğunu göstermiştir. şunu yazdım yazalı 1 kişi mesaj atmadı ama herkesin takır takır refli link veriyor birisi de gidip yaralı parmağa işemiyor. üşenmeyin iki bilgi girin bari ref yazarken.

  verify kısmı ile ilgili kendi yaşadığım sorunun çözümü mobilden girmekten kaynaklıymış pc kullanmadan girince sorun yaşanıyor bilginize.
 • yerimi aldığım oluşum, bakalım neler gösterecek zaman.

  referans linki için buyrun : https://goo.gl/rccdph
 • şu coin muhabbetine çok geç kaldım. altcoin kovalayayım dedim, benim alım yapabildiğim coinleri yalayıp yutmuş adamlar.
  belki wcx'de erken davranmışımdır yine de bilemiyorum altan.

  referanslı link ile kayıt yaptırırsanız ben de kazanıyorum sanırım;

  https://wcex.co/?ref=pkljm35o
 • bizde verelim bari,bakarsın işe yarar

  https://wcex.co/?ref=nug2ti2
 • white paperı yayınlanmıştır.