şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mesaj kutunuzu enteresan(!) içerikli mesajlarla yoran tip. pelin çift'in dudaklarını git başkasına sor arkadaş ya, spor kanalı haricinde sorularla gelmeyin bana. bir de utanmadan şikayet edip, entry'mi sildirmiş. nick altımda şahsıma edilen kol kadar hakaretleri 10 kere şikayet edip sildiremiyorum ama insanlar ben yazınca nasıl da güzel güzel sildiriyorlar, vallahi hayret ediyorum. iftira falan atmıyorum, mesaj kutuma attığı mesajları şuraya koysam ağzınız açık kalır. neden ben, orası mehçul. spor spikerlerine yazdıklarımdan cesaret aldı heralde.

  edit: istek ve sorular üzerine elemanın enteresan hallerini ekliyorum.

  https://i.imgur.com/2l5eptl.png
  https://i.imgur.com/ryqwbcy.png
  https://i.imgur.com/hbvonzp.png

  3. kişiler için uyarı: bana aptal gibi "linklerde ne var?" ya da "özetleyebilir misin durumu?" mesajları atmayın. üşenmeyip, link koymuşum. hala gerzek gerzek soruyorsunuz. bu memlekette herkes ayrı sorunlu yemin ediyorum, 1 yıl içinde aynı kafada 20 kişi mesaj atar mı yahu?
 • sözlüğün seviyesini düşüren, kahve ağzıyla konuşan ruh hastası.

  belki sinematürk ilerde imdb gibi bir şey olur diye filmlerin gooflarını (hataları) bulmayı amaç edinmiş ve bir türk filmi hakkında entry girmişim. entryi bile unutmuşum. bu kişi de entry üzerine saçma sapan mesajlar atmaya başladı. ben de yine de efendiliğimi bozmadan cevap verdim. ama gördüğüm kadarıyla bu kişiden rahatsız olan tek yazar ben değilim.

  bu kişinin rahatsız ettiği kişiler birleşin.
 • daha önce hiç muhabbet etmediği birine "amk"lı falan mesaj atan bir tip.
 • özelden yolladığı saçma sapan mesaj ve zerre zeka kalıntısı içermeyen entryleriyle uçurulması gerektiğine emin olduğum yazarımsı.
 • mesaj yazarken kibarlık yapan insanı kız sanacak kadar cahil ahmak ve abaza bi sözlük yazarı. tez zamanda uçurulması dileğiyle amaa nerde o günler.
 • mesaj yoluyla müthiş sorular soran harika insan. bayılıyorum sorularına. şakaysa komik, ciddiyse de komik lan.
 • ona aykırı gelen bir şeye güldüğünüz zaman komik mi amk diye mesaj atan, evet komik var mı diye cevap verdiğinizde de nerdesin diye işi kavgaya götürmeye çalışan yazar bozuntusu.