şükela:  tümü | bugün
 • mesaj kutunuzu enteresan(!) içerikli mesajlarla yoran tip. pelin çift'in dudaklarını git başkasına sor arkadaş ya, spor kanalı haricinde sorularla gelmeyin bana. bir de utanmadan şikayet edip, entry'mi sildirmiş. nick altımda şahsıma edilen kol kadar hakaretleri 10 kere şikayet edip sildiremiyorum ama insanlar ben yazınca nasıl da güzel güzel sildiriyorlar, vallahi hayret ediyorum.

  iftira falan atmıyorum, mesaj kutuma attığı mesajları şuraya koysam ağzınız açık kalır. neden ben, orası mehçul. spor spikerlerine yazdıklarımdan cesaret aldı heralde. silinen entry'imde yazdığı şeylerin aynısını yazan yazarın entry'si dururken, arkadaşın sadece benim entry'i şikayet etmesini oldukça tutarlı(!) buldum.
 • (bkz: #72220000)

  https://i.imgur.com/2l5eptl.png
  https://i.imgur.com/ryqwbcy.png
  https://i.imgur.com/hbvonzp.png

  kendisinin ne olduğu hakkında yorum yapınca entry'm siliniyor, ben daha bir şey demeyeceğim.

  3. kişiler için edit: bana aptal gibi "linklerde ne var?" ya da "özetleyebilir misin durumu?" mesajları atmayın. üşenmeyip, link koymuşum. hala gerzek gerzek soruyorsunuz. bu memlekette herkes ayrı sorunlu yemin ediyorum, 3 ayda aynı kafada 10 kişi mesaj atar mı yahu?
 • geçen sene uludağ sözlük'te yazan, bu sene ekşi sözlük'e bulaşan, burada kendisini eleştiren bir yazarın yazdığı entryi şikayet edip sildiren; burada da karşıma çıkınca engellediğim yazar.
  nasıl biri olduğunun anlaşılması için bir link ekliyorum buraya.
  https://www.uludagsozluk.com/k/adask/1/
  bu yazarı engellememin nedeni gözüne kestirdiği kadın yazarlara karşı hoş olmayan söylemlerde ve davranışlarda bulunmasıdır.
  gözüne kestirdiği kadın yazarlarla ilk başta normal bir şekilde diyalog kuran, sonra diyalog kurduğu kadınlara belden aşağı söylemlerde bulunan bir tiptir.
  gördüğünüz gibi belden aşağı başlıkların açıldığı uludağ sözlük'te bile sevilmeyen bir yazardır.
  bunu görünce belki hakkımda yalan yanlış, ağır şeyler yazacaktır ya da beni sözlük yönetimine şikayet edecektir. ama yine de kadın yazarların bunu bilmesini istiyorum sadece. bunun dışında muhatap olmak istemiyorum böyle tiplerle.
  engelleme butonu iyi ki var bu sözlükte.