şükela:  tümü | bugün
 • mesaj kutunuzu enteresan(!) içerikli mesajlarla yoran tip. pelin çift'in dudaklarını git başkasına sor arkadaş ya, spor kanalı haricinde sorularla gelmeyin bana. bir de utanmadan şikayet edip, entry'mi sildirmiş. nick altımda şahsıma edilen kol kadar hakaretleri 10 kere şikayet edip sildiremiyorum ama insanlar ben yazınca nasıl da güzel güzel sildiriyorlar, vallahi hayret ediyorum.

  iftira falan atmıyorum, mesaj kutuma attığı mesajları şuraya koysam ağzınız açık kalır. neden ben, orası mehçul. spor spikerlerine yazdıklarımdan cesaret aldı heralde. silinen entry'imde yazdığı şeylerin aynısını yazan yazarın entry'si dururken, arkadaşın sadece benim entry'i şikayet etmesini oldukça tutarlı(!) buldum.
 • (bkz: #72220000)

  https://i.imgur.com/2l5eptl.png
  https://i.imgur.com/ryqwbcy.png
  https://i.imgur.com/hbvonzp.png

  kendisinin ne olduğu hakkında yorum yapınca entry'm siliniyor, ben daha bir şey demeyeceğim.

  3. kişiler için edit: bana aptal gibi "linklerde ne var?" ya da "özetleyebilir misin durumu?" mesajları atmayın. üşenmeyip, link koymuşum. hala gerzek gerzek soruyorsunuz. bu memlekette herkes ayrı sorunlu yemin ediyorum, 3 ayda aynı kafada 10 kişi mesaj atar mı yahu?
 • bana ilk mesajında bel altı vurdu. hani ilk önce düzeyli muhabbetler, hani nerede cilveleşmeler. benim neyim eksik? erkek olduğumu söyleyip savuşturdum bu abazanı.

  edit: mesaj attığı entryimde porno başlığındandı. aahahahah adam resmen pusu kurmuş bekliyor. takdire şayan.

  edit 2: arkadaşlar size bulaşırsa bana yazmayın, nick altı girin de millet de görsün sapık olduğunu. entryimi gören bana yazıyor bu herif kim diye. sapık sapık. önüne gelene mesaj atıyor, ya tutarsa diye.
 • sözlüğün seviyesini düşüren, kahve ağzıyla konuşan ruh hastası.

  belki sinematürk ilerde imdb gibi bir şey olur diye filmlerin gooflarını (hataları) bulmayı amaç edinmiş ve bir türk filmi hakkında entry girmişim. entryi bile unutmuşum. bu kişi de entry üzerine saçma sapan mesajlar atmaya başladı. ben de yine de efendiliğimi bozmadan cevap verdim. ama gördüğüm kadarıyla bu kişiden rahatsız olan tek yazar ben değilim.

  bu kişinin rahatsız ettiği kişiler birleşin.

  we are go west sözlükten uçurulsun kampanyası
 • daha önce hiç muhabbet etmediği birine "amk"lı falan mesaj atan bir tip.