şükela:  tümü | bugün
 • freddie mercury nin gay im mutluyum sizde öyle olun mesajlı şarkısı.bizim ülkemizde ise hakeme ipne diye bağırdıktan sonra bu şarkıya heleley heleley diye eşlik edilir.gavur izlese güler mi?
  gülmez sanırım, ibne ne demek onu anlatmalı ilk.
 • özellikle italyan'lar hastasıdır. her kupa töreninden sonra mutlaka çalarlar. işte o anlarda duyduğumda tüylerim diken diken olur.
  yine dünyanın en iyi şarkılarından biri, dünyanın büyük bir kısmının bildiğini tahmin ettiğim parça.
 • galatasaray - nantes macindan once calininca da , butun stadin hep bir agizdan soylemesiyle tuyleri diken diken etmi$ $arki. turkiye'de ba$ka bir futbol takiminin taraftarina da bu kadar yaki$mayacagini du$undugum $arkidir ayni zamanda.
 • freddie mercury'nin mesajini alip hep bir agizdan soyleyen galatasaray taraftarina yakismayacak da kime yakisacak diye dusundurtup tuylere smiley koydurtan bu sarkinin klibinde grubun fan club uyeleri rol almis, bununla yetinilmeyip kendilerine birer single hediye edilip bir de konser verilmistir*.
 • sözleri ;

  i've paid my dues
  time after time
  i've done my sentence
  but committed no crime
  and bad mistakes
  i've made a few
  i've had my share of sand kicked in my face
  but i've come through

  we are the champions - my friends
  and we'll keep on fighting - till the end
  we are the champions -
  we are the champions
  no time for losers
  'cause we are the champions - of the world -

  i've taken my bows
  and my curtain calls -
  you brought me fame and fortuen and everything that goes with it -
  i thank you all -

  but it's been no bed of roses
  no pleasure cruise -
  i consider it a challenge before the whole human race -
  and i ain't gonna lose -

  we are the champions - my friends
  and we'll keep on fighting - till the end -
  we are the champions -
  we are the champions
  no time for losers
  'cause we are the champions - of the world -

  $eklinde olan queen çalı$ması.
 • fransa ,1998 dünya kupasını aldıktan sonra fransa listelerinde ilk 10 a yerleşmiş şarkıdır bu.
 • viagra'nin yeni reklaminda orta yas bireylerin vigara kullandiktan sonraki mutluluklari belirtmek icin kullanilan fon muzigi olmustur.
 • freddie'nin şarkı hakkındaki orijinal yorumu:

  freddie mercury (1978) :
  "it’s the most egotistical and arrogant song i’ve ever written. certainly it's 'a relationship that could be, but i was thinking about football when i wrote it. i wanted a participation song, something the fans could latch on to. it was aimed at the masses; i thought we'd see how they took it. it worked a treat. when we performed it at a private concert in london, the fans actually broke into a football chant between numbers. of course, i've given it more theatrical subtlety than an ordinary football chant. you know me. i certainly wasn't thinking about the press when i wrote it. i never think about the british music press these days. it was really meant to be offered the musicians the same as the fans. i suppose it could also be construed as my version of i did it my way. we have made it, and it certainly wasn't easy. no bed of roses as the song says. and it's still not easy."
 • freddie mercury abimizi uğurlarken çalmışlardı bu parçayı; bir de bohamian rhapsody nin girişini çaldıklarında zaten göz yaşlarından önümü göremiyordum..
 • robbie williamsın da yorumladığı gaz parça...
hesabın var mı? giriş yap