şükela:  tümü | bugün
 • amy hariç evanescence olmuş bunlar. bury me alive biraz yavan geldi ama iyi işler yapabileceklerine inancım var. bekleyip göreceğiz.
 • internet sitelerindeki ( http://www.wearethefallen.com/ ) formu dolduran ilk 100.000 kişiden biriyseniz e-postanıza bury me alive'ı indirebileceğiniz bir adres yolluyorlar. az önce bana geldi oradan biliyorum.
 • röportajlarında sürekli "biz evanescence değiliz tamamen farklı şeyler yapmak istiyoruz" diye söyleyen ama konserlerinde going under ı gönül rahatlığıyla çalabilen bir grupmuş we are the fallen.
  fallen kadrosunu tekrar görmek güzel olsa da şimdilik çakma amy gibi duran vokal carly smithson ile farklı görünmeleri zor.
 • olduramadım.. bury me alive'ı hiç beğenmedim.. yeni solistin de hiç gotik bir havası yok bi kere.. ha gotik olmak zorunda değiller ama bir amy lee'ye bir cristina scabbia'ya bakıyorum, bu carly hanımkız daha çok country müzik sanatçısı gibi kalıyor yanlarında..

  evanescence üyelerinden davulcu rocky dışında hepsi aynı imajla çıkmışlar.. oğlum 6 sene geçti lan aradan.. bi değişin.. çipil basçı aynı (oha basçıyı değiştirmişler ama yine sarı bi şey bulmuşlar.. nası başardınız lan onu, ayrıca eski bas william daha karizmatikti), gitarist aynı şekil, ben aynı sakal aynı saç (kafa derisi).. tontoş rockycik de saçları uzatmış iyice bi sevimli olmuş..

  ama şarkıya bakıyorum ben moody.. olmamış be moody.. yabamamışın :((( daha iyileri çıkar senden.. ha koçuma..
 • tear the world down adlı ilk albümleri 11 mayıs 2010'da piyasaya çıkacak olan grup.

  edit: an itibariyle malum ortamlardan edinilebilmektedir.
 • without you isimli yeni parçalarını beğendiğim grup. umarız güzel bir albüm olur. hadi hayırlısı...
 • i am only one adlı parçaları http://pdl-stream.timeinc.net/…i_am_only_one_dl.mp3 adresinden dinlenebilmektedir.
 • (bkz: #16367233)

  amy lee'nin egosundan kurtulmuş bir evanescence diyebiliriz aslında. adı ise sadece the fallen olsaymış daha hoş olabilirmiş, bu şekilde grup adından çok slogana benzemiş.

  u2'nun with or without you şarkısına da akustik cover yapmışlar bu arada.
  http://www.youtube.com/watch?v=u24nxtbhlyu
 • gördüğüm bütün grup fotoğraflarında vokalistlerinin amy lee'ye benzetilmeye çalışıldığı hissiyatı yaratan grup. hani arkadakiler eski ekip olmasa evanescence özentileri diyesi geliyor insanın o derece. ama carly'de o ışık hiç ama hiç yok ne yazık ki. amy gibi uymuyor o role. yani tamam, ikisi de rol kesiyorlar sonuç olarak ama amy sevilesiydi hakikaten. şarkılarının da bir olayını göremedim. tipik bir fallen(albüm olan) şarkısı taslağına öylesine oturtulmuş gibiydi. zira vokalin amy'msi çığlıkları da öyle. öte yandan evanescence'ın yeni şarkılarını da beğenmedim. amy'nin yeni hali de olmamış. sanki poz verirken aklından, piyasada böyle tutuldum ve insanlar beni böyle sevdiler o zaman gotik imajına devam ediyorum diye geçiriyormuş gibime geliyor sürekli. tabi başka zaman cidden geçirmiş de olabilir. zaten arkadaki elemanlar da bir acayip. yok, baştan ayrılmamalıydınız. o zaman çok piyasa durmuyordunuz. şimdi ikinizin de gözünü hırs bürümüş gibime geliyor eymi, ben. artık on üç yaşında olmamamdan da kaynaklanıyor olabilir. tabi. oysa ne üzülmüştüm zamanında, rokiyle bilmemne de ayrılmış, ühüğ, dağılıyorlar diye. entry amacından daha fazla sapmadan bitiriyorum. tanım: on üç yaşındaki insanların masum duygularıyla oynayacak bir başka piyasa grup.
 • güzel bir gruptur. evanescence grubuna benzemektedir. sonuçta eski evanescence elemanlarından oluşuyor ve yaptıkları müzikleri zaten daha önce de dinlemiştik. ve kendi adlarını taşıyan ilk albümlerinde de enstrümantal açıdan fallen albümünü anımsattılar bana.

  vokalistleri gerçekten de amy leeye benzetilmeye çalışılmış. hem ses olarak ona çok benzeyen bir vokal hem de görünüş olarak. ama tabii hiçbir zaman bir amy lee olamaz, orası kesin.

  ilk albümlerini dinlemek büyük zevkti. umarım 2. albümlerini çıkartmak için fazla beklemezler.