şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2. dünya savaşında churchill tarafından söylenmiş ünlü bir nutuğun can alıcı cümlesi.
  "we shall go on to the end, we shall fight in france, we shall fight on the seas and the oceans, we shall fight with growing confidence and growing strength in the air, we shall defend our island, whatever the cost may be, we shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender...
  and even if, which i do not for a moment believe, this island or a large part of it were subjugated and starving, then our empire beyond the seas, armed and guarded by the british fleet, would carry on the struggle, until, in god's good time, the new world, with all its power and might, steps forth to the rescue and the liberation of the old."
  özellikle son bölümünün mustafa kemal'in çanakkalede söylediği " ben size taarruzu değil ölmenizi emrediyorum, geçecek süre içinde yerinizi gelecek yeni kuvvetler alacaktır" sözünden arak olduğunu düşünüyorum.
 • ing. asla teslim olmayacağız...
 • iron maiden'ın live after death'inde aces high 'ın introsudur ayrıca bu konuşma
 • history channelın program tanıtımlarında kullandığı beynimize işleyen söz grubudur.
 • yeni bir sözlük yazarıdır ayrıca. hoşgelmiş.
  umarım doktor olur.
 • ecevitin karısina -orospuluk/kaltaklık/piçlik yapma diyemediğini söylediğimde tam bir ekşici pij olarak gelip sayfama bıdı yapmayı görev bilen yazar. haksızlık yapıyorsa; sen bunu karına, babana, arkadaşına da söyleyebilirsin bir insan toplumu yöneten onların geçmişini geleceklerini bir ufak yasayla sikip atabiliyorsa bırak o kadarı da söylenebilsin kendisine, belki ecevitin babamın sevdiği gençliği de bu kadarınì takdir eder.
  kibarca söz geçirememiştir dedik kaltağın maskarası mı olmuş deseydik al sana soru işareti???

  edit: sıçmığın biri nick altı sıçtı demiş, sende özelden küfür edince kimse görmüyor diye düşünmeseydin. (bkz: rahşan ecevit affı)
 • (#56051675)

  çok sevdiği ecevit'e ve saygıdeğer eşine edilen hakaretler sonucu hakaret edene usturuplu bir mesaj atan, ancak attığı mesaj sonucu gelip başlığına afedersiniz sıçılan yazar.

  bunlar bundan keyif alır, böyle oynar bu oyunu işte.
 • (#61031873)

  entry geçmişinde yüzden biraz fazla entry bulunan, ve bunların hepsi de diğer yazarlara edilen küfür ve hakaretlerle dolu olan kürtçü bir yazar tarafından nick altı kirletilen yazar.

  ne olduğunu anlamadığım "ççü müççü" gibi söylemlerde bulunmuşum. kaç yıllık cumhuriyet halk partisi üyesi olan ben, ak-itlik ile itham edilmişim.

  bizim senin gibi proje hesaplarla işimiz olmaz güzelim. kürtçülük yapacaksan yallah suriye'ye. bak orada arkadaşların kumla oynuyor. onların yanında yüzün güler birazcık.