şükela:  tümü | bugün
 • ilişki sırasında kullanılabilen vibratör. yani hem penis hem we wibe'a aynı anda yer var diyeyim. süper buluş.
 • bayanlar değil çiftler için özel vibratör. ayrıca şu ana kadar yapılmış açık ara en başarılı sex toy olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

  incelemek için.
 • we vibe 4 adı altında yeni versiyonu çıkmış oyuncak. cihaz %30 küçültülmüş ve daha güçlü bir motorla donatılmış. ayrıca selefi we vibe 3 gibi bu üründede geliştirilmiş bir uzaktan kumanda bulunuyor. partneriniz bunun üzerine iç çamaşırı giyip gün içerisinde dışarda dolaşırken bile üzerinde (içinde) bulundurabiliyor ve kumandayla siz onu baştan çıkarabiliyorsunuz. motoru yeterince kuvvetli. malzeme kalitesi ise oldukça iyi. ayrıca çok şık bir dock unitesiyle birlikte geliyor ve siz onu rahatlıkla istediğini yerde kimse ne olduğunu anlamadan şarj edebiliyorsunuz. 6 saatlik şarj ile 3 saat uçuşa geçebiliyorsunuz. ürünün çok satmasının sebebi sadece bayan tarafından değil çift olarak kullanılmak için tasarlanmiş olması. partner bunu takmış vaziyetteyken erkek içine girebiliyor ve titreşim ikisine aynı anda haz veriyor.
 • super yumusak bir dokusu, 10'a yakin modu bulunan, su gecirmeyen, seker gibi renklerde uretilmis, erkek olarak benim bile arada sirada elime alip titrestire titrestire oynadigim oyuncak.
  siradan bir wand ya da vibratorden farki ciftler icin tasarlanmis olmasi, iliski sirasinda klitoral uyarima da ihtiyac duyan/bundan zevk alan kadinlari hedeflemesi.
 • geçen sene yurtdışından aldığımız ve aldıktan sonra açık ara en favori oyuncağımız olan mucize alet. normalde seks oyuncakları kadınlar için ya da erkeklerin kadınlar üzerinde kullandıkları ürünler olmasına ragmen we-vibe erkeğe de en az kadın kadar zevk verebiliyor.

  esnek ve ergonomik yapısı sayesinde ilişki esnasında rahatsizlik vermiyor, can yakmıyor, penetrasyon ve hareket güçlüğü oluşturmuyor. krem ya da lubricant ile kullanmanızı öneririm.

  internet sitesinde hangi pozisyonlarda ve hangi titreşim modlarında maksimum keyif verecegiyle ilgili bir kullanım kılavuzu mevcuttur. başlangıçta takip edilebilir ancak tamamen hayal gücü ve yataktaki renkliliginiz ile orantılı sonsuz oyunlarda kullanabilirsiniz. biz bir ucunu vajinaya diğer ucunu anüse yerleştirip vajinal ilişkiye giriyoruz. titreşimli bir double penetration hissi veriyor. su bazli iyi bir jel ile kullanılmasını öneririm.
 • boyutları küçük, korkutucu değil, gayet ergonomik, hiç can yakmayan bir klips gibi, titreşim şekli ve derecesi klitoral ve vajinal bölge için ayrı ayrı ayarlanabiliyor, hiçbir şekilde penetrasyonu engellemiyor. cep telefonu uygulamasından kumanda edebiliyorsunuz. ayrıca kumandası da var ama uygulamadan her ayrıntıyı anlık olarak ayarlayabiliyorsunuz. kadınların sonsuz mutluluğu için tasarlanmış. tavsiyem bunu önce tek başına deneyin, kadın hangi bölgede nasıl titreşimden keyif aldığını farketsin, hatta bırakın, durduğu yerde kendini kaybederek orgazm olmasını seyredin. sonra siz de dahil olun. emin olun sizin penetre olduğunuz hali de ayrı zevk verecek, zaten tam olarak erkeğin yerini almak için değil, beraber kullanmak için tasarlanmış.

  benim tavsiyem eğlencenin ufak boy bir anal plug ile şenlendirilmesi, doldurulmadık yer bırakılmaması. oh, mis.
 • we-vibe sync sonunda türkiye'ye de gelmiş.

  burdan inceleyebilirsiniz.