• şekerbank uygulaması var; enpara, akbank, finansbank, yapıkredinin yok.

hadi vakıfbankı anlarımda şekerbank ne alaka amk?

samsung galaxy watch 4 classic ile kullanıyorum ve memnunum ama bu durum can sıkıyor

edit:o uygulamalarla ödeme desteği gelmiyormuş. sadece döviz kurlarını takip edebiliyoruz :d
  • minik android sistemi. beklediğimden fazla yetenekli çıktı.

-google chrome yükleyip, youtube açıp habertürk canlı izleyebiliyorsunuz (biraz gereksiz)
    -saatin nfc ozelligi varsa işcep uygulaması ile saatten temassız ödeme yapabiliyorsunuz
    -guzel navigasyon uygulamaları var
    -microsoft translate yüklenebiliyor ve çok tatlı şekilde translate işlerini yapabiliyorsunuz , telefon çıkarmaya gerek kalmıyor
    -google assistant yükleyince çok rahat hatırlatıcı kurup işlerinizi takip edebiliyorsunuz ve daha bir çok özellik
    -google home yüklenebiliyor, evdeki eşyaları saat ile kontrol edebilirsiniz

şimdilik bu kadar kurcalayabildim. normal android uygulamaları yüklenebiliyor ama deneme yanılma yapmanız lazım.
  • (bkz: #85648561)
  • pixel watch ile ikinci kez kullanmaya başladığım os. ancak kendi watch'unu bile "izle" olarak çeviren şirketten fazla bir şey ummalı mıyım, bilemedim: görsel
  • ios desteğini vurgulamak amaçlı işletim sisteminin adından android ibaresi kaldırılsa da, güzel görünüşlü bir uygulama da yayınlansa da ios ile çok uyumlu olduğu söylenemez.

genel olarak sadece bildirimleri gösterebilmekte. saate uygulama yüklenebilmekte fakat android market sadece saat wifi ile ağa bağlı iken çalışıyor. telefondan herhangi bir veri alması söz konusu değil.

hoş eskisi kadar kötü çalışmıyor ios ile. eskiden bildirimler bile düzgün gelmez, ikide bir kopardı bağlantı. artık uygulamayı arkaplanda çalışır tuttuğunuz sürece bağlantı kopmuyor.
  • bayağı iyiydi bunlar, saatten çekilme kararı almışlar .

yazık oldu
  • iphone ile kullanmak tam bir baş belası. paso disconnect oluyor, bir ben miyim arkadaşlar bilen yeşillendirse.
  • samsung galaxy watch 6 sayesinde tanıştığım saat işletim sistemi.
    yıllardır akıllı saat kullanan biri olarak ilk izlenimim olumlu.
hesabın var mı? giriş yap