şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray com'a yonlendirilen site. yakinda adres satirina www.galatasaray.com yazdigimizda buraya yonlenecek herhalde. galatasaray dergisinde galatasaray.com'un satin alinacagi yaziyordu. herhalde onla baglantili birsey olsa gerek.

http://www.webaslan.com/
  • http://www.fenerbahce.com/

http://www.karakartal.com/

http://www.galatasaray.com/ (kendisi)

uclemesinin bir parcasidir. ayni firma tarafindan yapilmaktadir tasarimlari da. uc buyuk takimin bu sitelerinde, o takimin taraftari olan insanlar canli yayin anlatiminda bulunurlar. firmanin calisma yeri harbiyededir (istanbul radyosuna giderken)
    firmadaki insanlarin genel anlamda fenerbahce fanatigi olduklari ve bir cok mac icin bedava bilet, forma, tisort vs. gibi yarismalari mevcuttur. (bi cok haftanin birincisiyim ordan biliyorum* )
  • 21 subat 2008 bayer leverkusen galatasaray macinin skoru 5-0 olunca canli yayin icin tiklayiniz linkini kaldiran site... onu kaldirinca hemen tur atladi galatasaray... aferin!
  • galatasaray com iken bende el alışkanlığı yapmış dandik bir site idi bu. şimdi sen galatasaray 'in resmi sitesi olmasan dahi, taraftar kitlesinin takibindeyken belli bir üslup edinmiş olman gerek. yer yer alıntı haberlerde kimi zaman objektif, kendi editörlerinin yazdığı haberlerde takımımız hede hödö tadında, kimi rakip takım yanlı haber alıntılarında ise neredeyse gs 'ı küçük düşürecek nitelikte bir haber anlayışıyla, başlık-haber kombinasyonu yaptığın zaman o sitenin hiçbir orijinal tarafı olamaz. neden başlık haber dediğimi de belirteyim : başlığı seçen editörümüz altmetin ise misal veriyorum milliyet gazetesi 'nin. ordan burdan devşirip taraftarı bilgilendiriyorsunuz aklınızca.

bir de transfer haberleri var ki evlere şenlik. fotomaçta bile bu kadar gerçekdışılık görmedim. son modaları deco şimdi. bari o tutsa.
  • daha önce dandik bir site olduğunu belirtmiştim. artık biraz ahmet çakar tadında olacak, ben diyorum ki; bu webaslan com web sitesi falan değil. yıllardır aynı theme üzerine kurulu olmasını geçtim haber okumak istiyor insan buradan. ama yok bu haberler bu siteye ait değil. ee ben de açayım bir yer gazetelerde galatasaray 'la ilgili ne yazıyorsa copy paste edeyim. oldu mu sana taraftar sitesi. bari ben öğrenmeden önce birkaç transfer haberi yazın da kafamda bir şeyler belirsin konuyla alakalı. ekşi sözlük 'te 1 gün önce duyduğum transfer söylentisi olmuş bitmiş webaslan 'da x 'le temasa geçildi yazar sonra anket yaparlar tekrar tekrar istediğin kadar oyla.. bir sürü profesyonelce davranış. brawo.
  • neden alıntı haber yaptıklarını şu örnek haberle anlayabiliriz ;

:::alıntı:::

yine istanbul'dalar

galatasaray'ın son bombasını açıkladı ve milan baros'un lyon'dan 7 milyon avro bonservis bedeliyle kadroya katıldığını belirtti. galatasaray'ın bu sezon transfer döneminde baros'tan önceki büyük sürprizi ise harry kewell olmuştu. kewell liverpool'dan koparılarak sarı-kırmızılı forma ile buluşturulmuştu.

harry kewell ve milan baros'un yeniden bir araya gelişi ise futbolseverlere 2005 yılını hatırlattı. << sene 2005, istanbul'da bir devler ligi finali. liverpool ve milan o unutulmayacak final maçında sahadalar. liverpool'un maça çıktığı 11'i hatırlıyoruz, işte kewell ve baros. galatasaray 2005 yılında devler ligi'nde mutlu sona ulaşan liverpool'un milan karşısında finalde sahaya sürdüğü iki ileri uç elemanını şimdi kadroda bulunduruyor.

:::alıntı:::

üstte işaret ettiğim gibi yazarın ifade problemi olduğu açık. ayrıca konu şundan ibaret; 2005 şampiyonlar ligi finalinde milan 'ı malup eden liverpool 'un ileri uçtaki ikilisi şu anda galatasaray 'da. bu amına koyim. uzaklara bakan romantik yazar edaları neden?
  • grubun diğer üyeleri fenerbahce.com ve karakartal.com gibi tasarımı yenilenmiş site.
    bu sitelerden ayrılan ve ilk dikkatimi çeken farklılık sayfanın alt tarafındaki kupalar.
    (bkz: süper kupa)
    (bkz: uefa kupası)
  • yaptığı anketle yarmış taraftar sitesi.

sizce arda'yı almak isteyen f.bahçe aşağıdakilerden hangisi alsın?

- celestine babayaro

- haruna babangida

- ikisini de alabilirler
  • an itibariyle reklamlarından virüs bulaşabilen site. girip bakmak isteyen olursa dikkat etsin.
  • yeni arayüzü iğrenç olmuş sporx.com insiyatifi. girişte sürekli reklam olmasını geçtim, ana sayfa aşırı yavaş yükleniyor. içeriğindeki bir habere tıkladığınzda başka başka sayfa ve/veya sitede* açılması da cabası.