şükela:  tümü | bugün
  • siparişini verdiğim ürünü 6 saat içinde temin edip gönlümü fethettiler. aynı semtte bulunduğumuz için isteğim üzerine elden alma opsiyonuda tanıdılar. kargo ücretinide dedikleri gibi 24 saat içinde geri odediler. hem telefonda hemde gerçekte çok samimi ve kibar davrandılar.kapıya kadar yol bile ettiler. (o belki bişe araklamayayım die olmus olabilir bilemiyorum)
  • 7 senedir memnuniyetle kulaniyor olmama rağmen bu güne kadar hakkında bir şey yazmamış ve son yaptığım alışverişteki üründen kaynaklı sorunu hemen çözerek yüzümü yine kara cıkarmamış olmasından mütevellit kendisi hakkında olumlu tecrübelerimi yazmak için sözluğe girdim bugün.

son yorumlara bir baktım ki; dedim bu siteyi de kaybettik bir an uzulmedim degil. işin ic yuzu bu simdiye kadar neredeyse hep olumlu yorumlar duydugum site hakkinda yazilan onceki entrylerde ortaya cikti.

megerse butun bu bok atmanin sebebi 5 tl'ye 50 tane macbook alamayan hayat gorusu neo cakalizm olan sevgili arkadaslarimizin enteresan adalet duygusundan kaynaklaniyormus.

webdenal bana daha once bir benzerini amazon.com'da yasadigim musteri hizmet kalitesini tattirabilmis turkiye'deki nadir firmalardan biri. hepsiburada gibi kodamanlarin hegemonyasindaki musteriyi sevme odakli bir piyasada 5 tl'ye 50 adet macbook alamadim diye dava acacagim diyenlerin elestirilerini bosverin derim.
  • uzun zamandır ilk defa %5 gibi bir fiyat farkı yüzünden kendileri yerine vatan bilgisayar'dan alışveriş yapma hatasını yaptım. yaşadığım tecrübe sonrası tövbe ettim pişmanım. beni affetmelerini diliyorum. insan alışınca "her site bu kadar iyi çalışıyordur" yanılgısına kavuşuyor. beni geri kabul et webdenal!
  • gorunuse gore sozlukculerin kefil oldugu site.

ben de eksisozluge guvenerek, cuma gunu ogleden sonra(2 gun once) samsung tablet ve kılıf siparisi verdim. beklemedeyim. asama asama editleyecegim.

soylendigi gibi sitenin yuzu, diger sitelere gore biraz daha eski gibi. ama cok daha kolay bir sekilde kullaniliyor. uye olmanizla, urunu satin almaniz 5dk surmeyebilir yani. fiyat olarak, diger sitelere gore cok daha ucuz.
    az once cay makinalarini incelerken kendimi hepsiburada'da model secip (fazla yorumlarin olmasindan dolayi), webdenal'dan almayi dusunurken buldum. urunleri karsilastirdim; urun ayni, fiyat cok daha uygun..

siparis teslimati sonrasi editim:
    siparis verirken, not vermeyi unutmusum. hemen support ekibine mail attim ve urunun anneler gunu hediyesi oldugunu soyledim. urunu teslim alacak kisinin annem oldugunu, ona "oglunuzdan anneler gunu hediyesi" denilebilir mi diye sordum.
    kendileri bana ulasmaya calismis. telefonu ise, annemin evini verdigim icin annem acmis. telefonu annem acinca, webdenal ekibi ona hediyeden bahsetmemis, biz oglunuza mail ile ulasiriz demisler sagolsunlar. boyle ince, kibar bir satis ekibine sahip olduklari icin tesekkur ediyorum.

urun zamaninda geldi. hediye paketi yapilmis. soylememi istedigim cumleleri, guzel bir kagit uzerine yazip hediye paketinin icine koymuslar. tum eksisozluk alemine oneririm..
  • acilen www.samsungnote5-100tl.com izlenimi veren tasarımını değiştirmesi gereken işinde başarılı alışveriş sitesi.
  • nazar değmesin, bana göre piyasadaki en temiz e-ticaret sitesidir. hepsiburada.com kadar geniş bir ürün yelpazesi olmayabilir ama sanki yıllardır tanıdığım mahalle esnafından alışveriş yapıyor gibi bir his veriyor bana burası. aynen devam etsinler, kendilerini hiç bozmasınlar. genel yönetim ve insan kaynakları bölümü belli ki iyi çalışıyor; kalite yönetimini ve çalışanların seçimini özenle yaptıklarına inanıyorum. kazandığı parayı tam olarak hak ettiğine zerre şüphem olmayan az sayıda şirketten biridir kısacası.
  • ben bu firmadan üç yıldır ürün alıyorum, muntazam kutulama, süresinde kargo, uygun fiyatı bir arada sunmasına rağmen özellikle yorum yapmamıştım. en son aldığım tplink usb 3.0 hub bozuk çıktı, dedim dur bakalım webdenal da ötekiler gibi süründürecek mi. velhasıl kelam ürünü web sitesinde belirtilen prosedür dahilinde ücretsiz olarak geri gönderdim, ellerine ulaşır ulaşmaz arada teknik servise gönderim, tamir vs. süre kaybettiren uygulamalar olmadan ertesi gün yenisini kargoya verip göndermişler sağolsunlar. nazarımda iyi olarak derecelendirdiğim firmanın mertebesi bir tık artarak çok iyi olarak siz sevgili ekşi sözlük ahalisine duyurulur. umarım ileride de aynı kaliteyi korurlar. ha bir de web arayüzlerini biraz daha kullanışlı yapsalar daha da bir on numara olacak.
  • 2009 dan beri müşterisi olduğum alışveriş sitesi.

fakat son siparişimde beni oldukça üzdüler.

100 küsür tl ye microsoft wireless mouse aldım, kutuyu açtım v.s o da ne çalışmıyor. hemen arıza kaydı bıraktım ertesi gün gönderin dediler, kargoyla gönderdim. hemen yenisini gönderirler diye beklerken neymiş ürün servise gönderilmiş. yahu bu ürün kullanılıp bozulmuş birşey değil ki, sıfır ürün ve bozuk çıkıyor, müşterini mağdur etmemek için sen yenisini gönderirsin, gerisini servisle kendin halledersin.

maalesef çok yüz verince bozuyorlar işte.
    edit: 2 haftadır halen değişim işlemi yapılamadı. mouse halen serviste. herhalde amerikaya gönderdiler, bill gates inceliyor.
    edit2: ücret iadesi aldık konu kapandı. 2 hafta bekledik boşuna.
  • burda okuduğum bir kaç entryden sonra siparişini verdiğim 24" monitörün yurtdiçi kargo ile geleceğini kabullenmiş, ürünümü bekliyorken bu sabah ups 'in kapımı çalmasıyla beni pek bir sevindirmiş güzel oluşum. öyle ki, alışverişi sonlandırırken herhangi bir kargo firması seçmememe rağmen bu şekilde ürünün elime ulaşması gerçekten hiç bu ülke standartlarında değil.

ilk alışverişimde de siparişime dair stok konusunda ufak bir sıkıntı çıkmıştı da görüştüğüm kişi hem üslup olarak çok kibar biriydi, hem de aldığım ürüne dair bana güzel bir jest yapmıştı. bu alışverişten sonra bir daha yolumu düşürmedim webdenala. istediğim monitörü de mediamarkt ve türevlerinde bulamayınca internete denk geldiğim adaylar arasında tekrardan denk geldim kendisine ki anlattığım anektod da monitör tercihimde akakce üzerinden gördüğüm diğer dükkanlar arasından webdenalı tercih etmemde açıkçası etken olmuştu.

gün itibariyle türkiye'deki internet alışveriş siteleri arasında bir numaralı tercihim oldular.
  • kendilerinden satın aldığım kale marka narenciye sıkacağını sitedeki açıklamalarda vadedilen performansı sağlamadığı gerekçesiyle ayıplı ürün bu diyerek iade ettim. hemen paramı iade etmişler ve ürünü sitelerinden kaldırmışlar. takdirimi kazandılar.