• paçalarından kalitesizlik akan toplaşka.
  • webrazzi yayınını canlı olarak izliyorum da, hep aynı çizgi ve şeyler.

ülke olarak büyümemiz lazım, şöyle uygulamalar yazmamız lazım, şöyle şeyler üretmemiz lazım gibi sürekli olarak aynı şeyler konuşuluyor.

üretilen ne ? sıfır. konuklar kim ? hepsi aynı. bakın hepsi genelde aynı kişiler oluyor.

nevzat aydın, hasan aslanoba ve benzerleri.

biraz çekirdekleri inceleyin kardeşim. ne anlattırıyosun "hepsiburada nabıyor" kısmını ?

hanzade doğan boyner çıkmış yeni açtıkları kargo şirketini tanıtıp resmen müşteri topluyor.

vizyonsuz arda da çıkmış "woaw hepsiburada kargo şirketi kuruyor, ismini çok araştırdık halbuki" diye gevgevliyor.
  • comscore'dan gelen amcanın*, türkiye'de bilişim, internet, sosyal medya vs. hakkında tüik ve dpt'nin üç yılda sunduğu toplam istatistikten daha fazla ve daha mantıklı bilgi vermiştir. o sunuma veya videoya bir ara erişebilsek iyi olacak.

techcrunch'tan gelen abiyi* de start-up vs uğraşıyorsanız kaçırmayın, ayrı bir oturumda daha karşımıza çıkacakmış.

şimdi çıkan hintli amca* ise hint aksanlı ingilizce + başarısız ses sistemi (veya internet üzerinden iletilmesi) + netbook hoparlörü yüzünden benimle iletişim sıkıntısı çekiyor.

bu arada canlı izlemek için

http://www.webrazzi.com/…razzi-summit-canli-yayini/
  • içeriği dopdolu, doyurucu, heyecan verici bir organizasyonu ama bir o kadar da kalabalıktı. sanırım 1000den fazla insan vardı. sosyal medyadan tanıdığım bir sürü insanla yüzyüze tanışma fırsatı buldum. (bkz: özgür alaz) (bkz: alemşah öztürk) (bkz: ekim nazım kaya) yüce zerey muhteşemdi. sunumunu tadından yinmedi. hem çok komik hem de çok kültürlü bir delikanlı. *

burada da o günle ilgili notlar var: http://blog.adresgezgini.com/…osyal-medya-notlari/#
  • 700 euro olan bileti ile beni benden alan etkinlik.

şaka gibi.. buna gerçekten 700 euro veren var mı? 700 euroluk ne anlatıyorlar.. hayatın sırlarını mı veriyorlar.. ilginç gerçekten. 700 euro lan!
  • mekan olarak (bkz: swissotel the bosphorus) seçmişler. sahne tasarımları sade ve şık olmuş.
    ayrıca iyi sponsorları bir araya getirmişler, kıskanılası bi etkinlik olmuş
  • yıllardır aynı network içerisinden aynı kişilerin gelip kendi şirket reklamlarını yaptığı event. 2021'e biraz bakayım dedim de değişen hiç bir şey yok. firmalar gelir, reklamını yapar, birbirlerini pohpohlar. ne teknolojiden ne de ileriye dönük konulardan şirket bağımsız konuşulur.

cookieless teknoloji konuşurken sürekli kendi ürününü anlatmak nedir? ben zaten google'a yazınca senin ürününü bulup araştırabiliyorum. bana cookiless teknlojiden bahsetsene, bana geleceği görüşünü anlat, bana esmeyi anlat, esip geçmeyi anlat.
  • biletleri 600 euro olan etkinlik. ya billur geçiyorlar ya da euro'nun kaç tl olduklarından haberleri yok.

link: http://summit.webrazzi.com/bilet-al

edit: bilet fiyatı 700 euro olmuş.

(bkz: sürekli büyüyor efendim durduramıyoruz)
  • 2013 etkinliği bugün başlamıştır. canlı yayını takip etmek için: link
  • itibarlı bir etkinliktir.
hesabın var mı? giriş yap