• 8 haziran 2015 tarihinde aramızda olmaması muhtemel yazar.
  • :) yazarlığını silmesini beklediğim...

(bkz: #51579004)
  • takım arkadaşına moral vermekte bir numara olan age of* ortağım. kendisi en yüksek elo'lu oyunculara bile meydan okuyabilmesini sağlayan cesaretiyle bilinir.
    sevgili dostum.
  • neredeyse her girdisinde islamı kötüleyen zirzop. muhtemelen ateist. mesela yahudileri katleden hitlerin dinine laf söylemez veya aynı düşünce yapısında bulunduğu stalin'e laf söylemez insanları katlettiği için ama müslüman biri bir şey yaptımı tüm dini suçlar böyle maldır kendisi efendim.

makedon türkleri girdisine gelecek olursak. iskan politikasından bihaber tarih bilgisi sıfırdır.
  • birşeylerin artığı bir zavallı
  • yazık la buna, ne diyim cinsel tercihini bile kendi eliyle yapmaya kalkmıstır kesin, kabul etmemiştir doğumdan gelen şeyi işte
    normal olması gerekn seyler buna hep ters geliyor sanki. yani söyle anlatayım normalde agızdan yemek yenir makattan sıçılır ya işte bu bebe buna inanmaz tam tersi onun için daha bilimseldir kesin. ya da makattan buna feçes soksak ağzından yemek çıkacağını sanır.
  • dün gece sert moskova sokuşu yemiş cinconu destekleyen bir suser. beşiktaş kuzeyin oğlanlarına koyduğu için evinde ağlıyormuş şu an ahahahah.
  • bazen düşünürdüm, bir insanın ebedi bir azaba çarptırılması, yani asla sonu gelmeyecek, bitmeyecek işkence ve umutsuzluk dolu bir sonsuzluk. bu bana çok ağır bir ceza olarak gelirdi. ama bu insan diyemeyeceğim varlık ve bunun gibileri gördükçe daha iyi anlıyorum. hiçbir şey boşuna değil, herşey yerli yerince.

kalbin tamamen kararmış bu belli ama umarım birşey olur ve bu yoldan dönersin.
  • şu entrysinde (bkz: #84969354) ülkeyi işgale gelen itilaf kuvvetleriyle osmanlı devleti noel kutlaması yapsaydı barışın sağlanabileceğini iddia eden yazar.

şakaysa aşırı komik değilse daha da komik. vay amk
  • #84969354 şu entryni sahibi yazar. şehitlere biraz saygın olsun lan. senin için yaptıkları fedakarlıklara yazık.
hesabın var mı? giriş yap