şükela:  tümü | bugün
 • 8 haziran 2015 tarihinde aramızda olmaması muhtemel yazar.
 • :) yazarlığını silmesini beklediğim...

  (bkz: #51579004)
 • (bkz: yersen)
 • takım arkadaşına moral vermekte bir numara olan age of* ortağım. kendisi en yüksek elo'lu oyunculara bile meydan okuyabilmesini sağlayan cesaretiyle bilinir.
  sevgili dostum.
 • (bkz: troll)
 • sözlük ergenlerinden sıkıldığı için mesaj alımını tamamen kapatan yazar.

  bana troll diyen de, @sureyya ve @replik yalnız. ergenekoncu, pkklı, fötöcü, illuminati, sorosçu vs demenizi bekliyorum. little little, into the middle yapın ki şenlik olsun...

  edit: @replik entry'sini silmiş...
 • psikolojik rahatsızlığı yoksa troll olan yazar. hayatta ki tek amacı bir şekilde olayları islam'a bağlamak, müslümanlara, dinlerine, tanrılarına, peygamberlerine küfretmek, hakaret etmek olan dayaklık ergen kafalı nefret yumağı.

  girdilerine kısaca göz gezdirdiğinizde hayattaki tek hayalinin abd ve batının türkiye'yi işgal edip kendisi dışında kalan herkesi öldürüp ülkenin anahtarını kendisine vermesi.

  türk değil türk düşmanı, müslüman değil müslüman düşmanı, insan değil insan düşmanı.

  çocukluğunda babasının tacizlerine uğramış, amcasının annesine tecavüzüne şahit olmuş, çocuk esirgeme kurumunda bakıcaların tecavüzüyle büyümüş gibi keskin bir yaşam nefreti var.

  evet yaşayanlardan nefret ediyor. bu ülkede yaşadığı için bu ülkedeki insanların yaşamından, bu coğrafyada yaşadığı için bu coğrafyanın yaşamından nefret ediyor. büyük ihtimalle atlantis'te yaşasa oradaki hayattan, gondolin'de yaşasa oradaki hayattan da nedret edecek, yaşamları son bulsun diye morgoth'a yerlerini gösterecekti.

  pkklı desen değil, fetöcü desen değil, el kaide desen değil, hitler değil, mao değil, stalin değil. hatta ışid militanı bile değil. sanki dünyadaki tüm kötülükler birleşmiş ve bu garip yaşam formu şeklinde vücut bulmuş gibi.

  tabi işin bir de gerçek dünyası var. belki de ortamlarda dolanan ponçik bir maske ile yaşıyor. ve kimse potansiyel bir seri katil olduğunun farkında bile değil.
 • neredeyse her girdisinde islamı kötüleyen zirzop. muhtemelen ateist. mesela yahudileri katleden hitlerin dinine laf söylemez veya aynı düşünce yapısında bulunduğu stalin'e laf söylemez insanları katlettiği için ama müslüman biri bir şey yaptımı tüm dini suçlar böyle maldır kendisi efendim.

  makedon türkleri girdisine gelecek olursak. iskan politikasından bihaber tarih bilgisi sıfırdır.
 • yavşak değersiz tahtakurusunun teki. şu anda öyle, ilerisini bilemeyiz. allah acır da iman nasib ederse ağlaya ağlaya secdeye kapanacak o ayrı.

  fazla azmasa iyi eder.
 • @feanor fingolfin nickli şahsın #81378393 kodlu entry'sinde "çocukluğunda babasının tacizlerine uğramış, amcasının annesine tecavüzüne şahit olmuş, çocuk esirgeme kurumunda bakıcaların tecavüzüyle büyümüş gibi keskin bir yaşam nefreti var" şeklinde tanımladığı yazar.

  şimdi... islamcılar'ın niçin hakaret ve düşünsel formdaki neredeyse tüm söylemleri seksüel içeriklerden oluşur? bir islamcı neden bir oğlan çocuğunun babası tarafından ensest tacize maruz bırakıldığını düşler? aynı islamcı niçin -olası bir-amcanın yengesine tecavüz ettiğini düşünerek haz duyar? aynı islamcı hangi eğilim ile tecavüz terimini defaatle vurgulayı tercih eder?

  sebep.... özellikle hadislerde vurgulanan tecavüz -ki savaş esiri kadınlara uygulanır- ve dahi malum yurtlarda ayyuka çıkmış çocuk istismarından beslenen bir zihnin tahayyülü müdür bu? besbelli ki öyledir ve övünç kaynağı şeklinde ifade etmekle birlikte şahsın bundan haz duyduğu da aşikardır. aksi takdirde bu tarz bir yaklaşım sadece yönlendirme psikolojisinden kaynaklanabilir ki muhabatı psikoloji servisleridir.

  oysa ki @webyusuf nickli yazar islami bir çevrede yetişmediğinden çok şükür ne taciz ne de tecavüze uğramıştır. bu iki fiili sıklıkla işleyen bir kesime ise geçmiş olsun demektedir.