şükela:  tümü | bugün
  • örnek:
    aldıgım urunden şarj edilebilir piller çıkmayınca, mail yolu ile şikayette bulundum, bir saate kalmadan cevap geldi, yarın da piller gonderilecek, takdir ettim, aferin.

edit. aldığım ürün bebek telsizi idi
  • alman bebek elektroniği markası.

http://www.weewell.com/tr/main.html
  • whc-730 model buhar makinası can olan marka. aynı fiyata aynı özelliklere sahip başka bir cihaz bulamazsınız.
  • nem ve ısı ölçerine sahip olduğum marka.

ancak ısı da 8-9 derecelik bir sapma var.

artık bu sapma da değil bildiğin u dönüşü...

mail attım bakalım geri dönüşleri nasıl olacak.
  • bebek telsizi çok geniş alanda sorunsuz çalışıyor. 550 metrekarede nefes sesi bile duyuluyor. pili çok çabuk bitiriyor, sürekli fişe takılı halde kullanmak en akıllıcası. fakat dijital olmadığı için en ufak seste aşırı cızırtı geliyor. telsizi yenileyip chicco top digital audio aldık, gerçekten memnun kaldım.

weewell whc730 soğuk buhar makinası ile ilgili: (bkz: #48727485)

3. edit: tekrar weewell telsize döndüm ama dijital olan. 300m'nin ekransız modeli. 180-200 lira civarı ve sesi çok çok iyi veriyor. uzak mesafede denemedim ama apt dairesi için kullanışlı.
  • buharlı sterilizatörünü sadece steril işinde değil sebze haşlamada da çok başarılı bulduğum marka
  • müşteri hizmetlerine ulaşılamayan firma, bir saat telefonda tut ondan sonra da çat diye kapan, ya arkadaşım siz nasıl bir firmasınız 200 tl ye telsiz satıyorsunuz, 1 gün sonra bozuluyor bununla da kalmıyor servise verip tamir bile ettiremiyoruz!
  • call center'larını aradığınızda ve "benimle aynı şikayeti yaşayanların şikayetvard'a onlarca paylaşımı var" dediğinizde "o onların kendi hatası, siz kendi işinize bakın" diyen marka
  • buharlı stelizatörü 10 gün içinde bozulan firma. servise gittiğinde ise kullanıcı hatası deyip iade almadılar. kullanım kılavuzunda yazdığı gibi kullandığımız halde ürün resmen yandı. müşteri hizmetleri kesinlikle hizmet vermeyen, müşteri ile nasıl diyalog kurulacağını bilmeyen bir firma olduğuna kanaat getirdik. bir daha hiçbir ürününü kullanmayacağıma eminim.
  • kullanım kılavuzlarında yaptıkları imla hataları ve türkçe karakter sorunlarına bakarak işinde özensiz olduğunu düşündüğüm firma.