şükela:  tümü | bugün
  • glutensiz beslenenler için büyük nimet olan marka. badem unu, kinoa unu, chia unu, hindistan cevizi unu gibi çok fazla un seçeneği var ve başka süper gıdalar satıyorlar.

arada sırada trendyol'da kampanyaları oluyor, stokluyorum. şiddetle tavsiyedir.
  • gourmet garage’da görüp sonra başka nerede satılır derken, macrocenter ve carrefour gurme'lerde bulduğum marka. muadillerine göre çok daha kaliteli, ürünlerin büyük bölümü cam kavanozda bu iyi bir özellik. cam hem sağlıklı hem de saklaması tüketmesi kolay
  • geçen instagramda yemek yapımı paylaşan bir elemana denk geldim. bu markanın ürünlerini kullanıyordu, sitelerine girip baktım, benzer işlerdeki markalara göre çok daha kurumsal görünüyordu bir iki ürün siparişi verdim. hemen kargoya verdiler ve ürünleri sağlam paketlemişler, 3 kat baloncuklu poşet vardı. kalite fiyat anlamında best markam oldu.
  • badem unu için sitesindeki karb oranıyla kavanoz üzerindeki karb oranı farklı olan marka.

email atıp “hangisi doğru?” diye sordum, cevap bekliyorum lütfederlerse. (editleyeceğim)

etiket okumadan, markanın sitesine göz gezdirmeden hiçbişey almayın a dostlar. özellikle glutensiz veya ketojenik beslenenler.
  • şu an 11.11 sebebiyle hali hazırdaki indirimlere ek olarak %11 indirim ve hediye olarak da bir paket kinoa veren site. normal fiyatlarına oranla epey uyguna denk geliyor ürünleri şu an. hakkında genel olarak olumlu yorumlar okuduğum için uzun zamandır denemek istediğim bazı ürünlerini sipariş ettim, umarım sıkıntı yaşamam bakalım.