şükela:  tümü | bugün
  • weider in efsane protein tozu. dehşet fiyatı ile uzaktan bakıyoruz sadece. 300 tl.
  • multipower whey in 269tl olduğu dünyada 300tl yi hak eden protein tozu. sanırsam bu kurlarda hala bu fiyattan satılmasının en büyük nedeni paralel gelen muzlu aroması. her ne kadar weider almanya bu konuda paralel gelen ürünü kullanıp sonra bana ağlamayın dese de rekabet distribütörün elini ayağını bağlamış..

http://postimg.org/image/nseobzy7p/

yetkili distribütörü antilop sportif gıdalar imiş

http://weiderpremiumwhey.com/
  • diğer tozlara oranla bende olan etkisi inanılmaz desem yeridir. hem güç hem performans hem etki açısından daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu*
  • az önce supplementler.com'dan kampanyalı olarak 275tl'ye sipariş ettiğim protein tozudur. piyasadaki en iyi protein tozu diyorlar fakat her vücutta etkisinin farklı olacağını düşünüyorum. bu sebeple benim vücuduma olan katkısını kullandıkça paylaşacağım.

edit: tozu kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu. tadı su ile çok iyi olmasa da süt ile gayet güzel gidiyor. performans olarak çok bir etkisini göremedim 1 haftada ama zaman geçtikçe hem performans olarak hem de gelişim olarak etkileri paylaşacağım.

edit2: 3. haftayı tamamladım. performans olarak büyük bir artış gözledim. kullanmaya başlamadan önce kaldırdığım ağırlıkların üzerine 2-4kg daha koydum. gözle görülür bir omuz, göğüs ve sırt gelişimim var. daha detaylı bilgiler için yeşillendirebilirsiniz.

edit3: arkadaslar ben cok az degistim zannederken cevreden oha heyboss o kollar ne? vaay karsim basmissin yine gibi tepkiler aldim. hem duzenli calisma temposu hem beslenme hem de toz sayesinde cok iyi bir gelisme sagladim.
  • ''made in germany'' olmasına mütevellit almış olduğum ve çok başarılı bulduğum whey. etkisini bu kadar hızlı göstermesi ise mükemmel.
  • aslında daha önceki bir entrye bilgi olsun diye yazmıştım ama yazar silmiş entrysini. yine de dursun bakalım burda belki birinin işine yarar.

weider veya bir başka marka farketmez, içerik önemlidir. protein tozu protein tozudur, size sadece belirli bir gramda protein sağlar. bunu da ihtiyacınız varsa alırsınız. yaptığınız antrenman önemlidir, boyunuz kilonuz yaşınız önemlidir. yedikleriniz önemlidir. en önemli şeyi sona sakladım:

protein tozu gelişiminizi sağlamaz. protein tozu içiyorum off nasıl kaslıyım diye bir olay yok, hiçbir zaman olmadı ve hiçbir zaman olmayacak. protein tozu sadece besin desteğidir. ihtiyacınızdan fazla protein alırsanız ne olacağını da bi zahmet araştırın.

gelişim göstermemenin sebebi ya adam gibi antrenman yapmamaktır, ya adam gibi dinlenmemektir, ya adam gibi yememektir. veya bunların hepsidir. ama protein tozunun markasıyla kesinlikle alakası yoktur.
  • (bkz: çöp)

edit: başlıktaki diğer entry'leri yeni okudum. arkadaşlar başka protein tozu kullanmamışlar herhalde. çok para verdim çok iyidir diye dayayıp döşemişler.

fiyat performan açısından en kötü proteinlerden birisidir diyebilirim. made in germany falan yazmasına kanmayın. 10-15 farklı protein tozunu kullanmış birisi olarak söylüyorum bunu.

alabilirseniz canadian protein'den, alamazsanız optimum gold standard whey dan şaşmayın.