• çelikten imalat kolye, küpe, yüzük v.b. üreten, tahtakale'deki merkezlerinde hem ürün çeşidi hem de müşteri hizmetleri açısından aşmış bir firma. ayrıca trendyol, limango gibi sitelerde sık sık uygun fiyata butik de açıyor.
  • gerçekten gurur verici marka.buram buram kalite kokuyor. fakat ürünlerin içine konduğu kutulara bir el atılsa iyi olur. onca kaliteli üretim sürecinden sonra sunumun daha güzel bir kutuda olması gerekiyor. basit bir plastik kutu tüm emeği boşa çıkarıyor.
  • geçenlerde saat aldım buradan. açıkçası siparişi çekinerek verdim. son dönemde internet alışverişlerinde çok aksiyonlu günler geçirmemden dolayı tekrar benzer şeyleri yaşamak istemiyorum doğal olarak. (sen de kaşınıyorsun diyebilirsiniz)

her neyse; siparişi verdiğim gün aldığım saat kargoya verildi bir kaç saat içinde. ürünü aldığımda da beklediğimden daha kaliteli çıktı. çeşit biraz az gibi ama dünya kadar çeşit yapıp saçma sapan ürünler çıkaracaklarına az olsun öz olsun demişler herhalde. ya da dememişlerdir bilemiyorum. biraz daha çeşit görmek iyi olurdu sanki.

buradan...