• çelikten imalat kolye, küpe, yüzük v.b. üreten, tahtakale'deki merkezlerinde hem ürün çeşidi hem de müşteri hizmetleri açısından aşmış bir firma. ayrıca trendyol, limango gibi sitelerde sık sık uygun fiyata butik de açıyor.
  • erkek bileklikleri bir başka olan marka. bunu bir de sade ama şık ve kaliteli pantolon gömlek ile kullanınca fena oluyor.
  • gerçekten gurur verici marka.buram buram kalite kokuyor. fakat ürünlerin içine konduğu kutulara bir el atılsa iyi olur. onca kaliteli üretim sürecinden sonra sunumun daha güzel bir kutuda olması gerekiyor. basit bir plastik kutu tüm emeği boşa çıkarıyor.
  • mü$teri hizmetlerinde gerçekten de takdir edilesi ve alı$ılmadık $ekilde çok bombastik pek fantastik bir yakla$ımları olan, ilgili, nazik, güvenilir firma.
  • kafamdaki saati bulmama yardımcı olan site. çok alakasız bir forumda tesadüfen bu sitede saat satıldığını öğrendim. bulduğum yer alakasız site alakasız sonuçta çelik takı satıyorlar. neyse beğenmezsem nasıl olsa iade ederim mantığıyla aldım bunu (http://www.welchstore.com/welch-unisex-saat-2123). ilginç bir şekilde fotoğrafta gözüktüğünden güzel çıktı. asıl beni benden alan firma çalışanlarının satış öncesi ve sonrasındaki ilgi alakasıydı.
  • halhalları dışında hiç bişeyini kullanmadığım marka. ama halhalları yaz boyu çıkarmadım deforme olmadı.