şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çelikten imalat kolye, küpe, yüzük v.b. üreten, tahtakale'deki merkezlerinde hem ürün çeşidi hem de müşteri hizmetleri açısından aşmış bir firma. ayrıca trendyol, limango gibi sitelerde sık sık uygun fiyata butik de açıyor.
 • gerçekten gurur verici marka.buram buram kalite kokuyor. fakat ürünlerin içine konduğu kutulara bir el atılsa iyi olur. onca kaliteli üretim sürecinden sonra sunumun daha güzel bir kutuda olması gerekiyor. basit bir plastik kutu tüm emeği boşa çıkarıyor.
 • mü$teri hizmetlerinde gerçekten de takdir edilesi ve alı$ılmadık $ekilde çok bombastik pek fantastik bir yakla$ımları olan, ilgili, nazik, güvenilir firma.
 • halhalları dışında hiç bişeyini kullanmadığım marka. ama halhalları yaz boyu çıkarmadım deforme olmadı.
 • erkek aksesuarında güzel seçenekleri bulunan firma. özellikle son dönemde tespihten bozma saçma bileklik dolu alışveriş sitelerinde gezinirken bulduğum bu markanın, ürünlerinin de kaliteli olmasını umut ediyorum; lâkin aldığım bileklikte 2 yıl garantilidir yazıyordu.
 • gümüş olayına da girmiş olup swarovski ile de çalışmaları bulunmaktadır. şu ana kadar almış olduğum hiç bir aksesuarında yamuğa rastlamadım kararma paslanma bozulma yaşamadım. biraz tasarım ve özgünlük olayına da girişilse gerçekten fiyat-performans oranı çok çok başarılı. welchstore'dan almakta olduğum ürünler için bilgilendirme mesajının geç geldiğini söyleyebilirim. zaten maksimum 2 günde gelen siparişlerimde son 2 sipariştir ürün elime geçtikten sonra kargoya teslim edildi, yola çıktı bilgisi ulaşıyor. kendileri bilgilendirme sistemlerinden daha hızlı. sevelim, sevdirelim.
 • mükemmel bir müşteri hizmetlerine sahiptir. kendilerini tebrik ederim.
 • gerçekten sade ve güzel aksesuarlar bulunabilen site. aynı zamanda ürünlerin kargolanması vs. konusunda da oldukça hızlılar.
  yalnız gönderdikleri mücevher kutuları sanki sigara kokuyor. bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama koliyi açtığım zaman bir sigara kokusu yüzüme çarpıyor. eski bir sigara içen olarak kokuyu karıştıracağımı sanmıyorum. o konuya da çözüm bulurlarsa süper olacak.
 • bugüne kadar küpeyle duş almadım, unuttuysam zaten düştü gitti. aynı şekilde uyumadım, unuttuysam gece battı rahatsız oldum ve uyanıp çıkardım. bu markadan gayet basit bir küpe aldım ve aralıksız 1 aydır kulağımda sanırım. duşta, uyurken ya da herhangi bir an çıkarmadım, klipsinin bir yere takılıp düştüğü vb. bir durumla da karşılaşmadım. gece hiç rahatsız etmedi, varlığını unuttum resmen. boğazlı kazak giyip çıkardım defalarca yine hiç takılma ya da klipsinin düşmesi durumu olmadı.

  hayatında 24 saat boyunca bir aksesuar takmamış insana bir aydır çıkarmadan kullanacak küpe üretmiş firma. çok başarılı.

  bilekliklerinde kişisel ayar için bir şeyler yapabilirler sanırım. uzunluğuna bakmadan almamak faydalı olacaktır.
 • erkek bilekliklerini dalyan gibi abilere göre yapıyorlar herhalde. zira 3 tane aldım, bileziklerini şıngırdatan yeni gelin gibi geziyorum ofiste, sokakta, evde.