şükela:  tümü | bugün soru sor
 • indie korku/gerilim oyunu. deep web'de geziniyorsunuz. zaman zaman hacker'lar size saldırıyor ve siz de bu saldırıları eski tarz su yolunu değiştirme veya ekrandaki yazıları tam olarak hızlıca klavyede yazarak submit etme şeklinde olaylara girerek engelliyorsunuz.

  (bkz: steam halloween sale 2016 /@koyu mavi)'de almıştım.mr robot'u hatırlattı biraz hacker'lık vs. deep web muhabbeti ama bu anımsatma dahi 10 dakikadan fazla oynamama yetmedi.

  ucuz diye alıp pişman olduğum (verdiğim para yüzünden değil, oynamaya değmediği için) onlarca oyundan biri daha. thanks steam*!
 • oldukça gerilimli, korku dolu anlar yaşamanıza neden olan deep web simülatörü. web'de gezinip kod ararken birtakım kişiler tarafından izleniyorsunuz, yeterince hızlı davranıp ölü taklidi yapmazsanız iri yarı korkunç bir abi pat diye dibinizde belirip sizi kaçırıyor.

  oyunun amacı en sonunda tüm kodları toplayarak "red room" adı verilen işkence odasına girmek ve olacaklara tanıklık etmek. kodları ararken gerçekliğinden emin olamadığınız birtakım sitelerde gezinip oldukça tuhaf-korkunç-iğrenç hikayeler okumanız mümkün.

  red room - redrum - murder (bkz: the shining) göndermesine de değinmemek olmaz.

  daha gerilimli olan ikincisi de çıkmış bu arada. (bkz: welcome to the game 2.0)

  edit: eğer mikrofon seçeneğini kapatmazsanız adamlar ayrıca sizi duyabiliyor ve kolayca yakalayabiliyorlar. oyunu canlı oynayanlar için çok farklı bir deneyim olsa gerek.
 • ne kadar özledim bu sesi duymayı.okurken bile sanki dinliyorum gibi kulaklarımda yankılandı