şükela:  tümü | bugün
  • deep web simülatörünün 2. versiyonu. developper, adam, ilk oyunda community'inin dediklerine kulak astı, sonradan oyunu çok daha harika bir şekile soktu. 1. oyun bu kategorinin ilk örneklerinden biri olduğundan belki kendini tekrar ettirmeye başladı bir süre sonra. 2. oyunda işin içine polis, breather, deep web coin (dashcoin) gibi elementler de girmiş, hack atakları beni daha çok zorladı.

bu sefer apartmandaki odamız büyümüş, balkonu falan var, sipariş verip drone ile getirtebiliyoruz, ancak benim sıkıntım oyundaki gerilim seviyesi. gerilmekten oyunu oynayamıyorum. sebebi de karakterin kafasını bilgisayardan kaldırdığım an arkaya baktığım o ilk saniyede sürekli çok korkmam, oda boş olsa bile. ilk oyundaki kidnapping anlarındaki kötü anılarım da bunun içerisinde etken. 2. oyunda o anlar nasıl hiç bilmiyorum çünkü satın alıp yine oynayamadım. yalnız yaşayan bi insanım ve biraz da pişmaniye ruhlu olduğumdan gündüz tekrar deneyeceğim. bu oyun ile ilgilenenlerden ricam şu an için alamasalar bile indirimdeyken alıp developper'ı desteklemeleri.

steam linki :

http://store.steampowered.com/…come_to_the_game_ii/
  • ilk oyuna göre daha da zorlaştırılmış korku oyunu. fbi baskınları gibi yeni özellikler de eklenmiş. merak edenler için burada area 53'ün gameplay serisi var.

imla: edit.