şükela:  tümü | bugün
  • ayrıca natural selection da yaratık binalarına dehşet derecede zarar verme kapasitesine sahip ekipman.
    10 kaynak birimi değerindedir. ışıl ışıl parlar çalışırken.
  • ing. kaynakçı, kaynak yapan kişi.
  • (bkz: kaynakçı)
    (bkz: weld)
  • solaklar için saat yapan bir garip saat markası.
    http://www.welderwatch.com/
    edit: aldığım bilgiye göre kurma kolunun ters tarafta olması solaklar için değil kol büyük olduğu için bileğe zarar vermemesi içinmiş.
  • tasarımları hublot'la u-boat kırması gibi duran saat markası.
  • u-boat'un alt markası olmasından kaynaklı olarak tasarımları u-boat'a benzer. tasarımcısı italo fontana, madem u-boat pahalı ve herkes alamıyor, bu yüzden de sahteleri yapılıyor, e o zaman ben de swiss made makineyi çıkarayım, safir camı da boşver, kayış da timsah olmayıversin, amaan değerli taş falan da boşver kasayı da çelik yapalım al sana welder demiştir. iyi de etmiştir. sonuçta ıtalo fontana tasarımının orjinalini kullanma imkanını kolaylaştırmıştır.
  • manda kasa saatlerin markası.
  • cem öğretir'in tercihi olan saat markası.
  • k-29 modeline sahip olduğum gösterişli,kaliteli ve sıradışı saat markası. gerçekten çok memnunum biraz büyük fakat çok şık ve kaliteli fiyatınında hakkını veriyor. üzerinde birbirinden bağımsız 3 farklı saat var. 3ününde pili birbirinden ayrı isterseniz farklı ülkelerin saatlerini ayarlayabilir veya durdurup tekrar başlatma özelliği sayesinde kronometre olarakda kullanabilirsiniz.kutusuyla birlikte gelen 2 farklı kordonu var biri deri diğeri silikon. ben silikon olanı kullanıyorum sebebi deri olanın çok fazla terletmesi. fakat takım elbise vb klasik kıyafetlerde deri olan tercihimdir.ek olarak ömür boyu parça garantisi verdiler satarken.
  • herhangi bir duvar saatine kordon ekleyerek welder niyetine kullanabilirsiniz.