şükela:  tümü | bugün
  • dün teaserlarını görüp merak ettiğim anadolu yakasının en iddialı spor tesisi. 25.000m2 üzerinde tenisten, baskete, yüzmeden, squasha, bilardodan, çocuk sporuna, restorant, cafe, kuaföre kadar herşeyi düşünüp alasını yapmış, hepimize aradığın her şey içinde e bi zahmet artık diyen tesis:) bu sene kaçış yok üye olmak lazım.
  • cuma günü tesislerine gidip bilgi aldım.
    yıllık abonelik ücreti 1600 tl.
  • üyesi olduğum des sanayi içindeki spor tesisi.
    uzun zamandır bir çok spor salonuna gittim ve bu kadar güzel ve donanımlı bir tesis üyesi olmamıştım.
    fiyatları gayet uygun. özellikle des sanayi çalışanı ve kadın iseniz çok çok uygun fiyata üye olabiliyorsunuz.
    stüdyo dersleri ve programları çok güzel ve dolu dolu bir tesis.
    soyunma odaları, kullandığınız aletlerin donanımları herşeyiyle çok memnunum.
    bu tesise üye olduktan sonra giyim ve ayakkabı haricinde hiç bir şeye artı para vermiyorsunuz. masrafsız.
    yakınlarında ki macfit spor salonuna göre çok daha nezih.
    üye kalitesi umarım düşmez. keza herkes gerçekten spor yapmak için geliyor.
    rahatsız edici ne bir bakış, ne de davranış görmedim.
    kalitesini korursa müdavimi olurum.

edit: hala üyeyim, hala çok beğeniyorum.
    ikinci evim oldu neredeyse.
  • berbat bir yerde kurulmuş *, oldukça geniş alana yayılmış, otopark ve kalabalık sorunu * bulunmayan, ayrı ayrı salon ve havuz üyeliği sistemine sahip, üyelerin bir kısmının kekolardan oluştuğu, anadolu yakasındaki en iyi havuza sahip spor kulübüdür.
  • istanbul'un en prestijli spor salonlarından biridir. yaklaşık 2 yıl kadar kullandım bu salonu, tüm nimetlerinden yararlandım. sonraları bel fıtığı sebebiyle bıraktım. yakın zamanda yüzme havuzuna kayıt olup kaldığım yerden devam edeceğim.