şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kadınları, etnik kimliği, vb. aşağılayan entry girenleri, başlıklar açan şerefsizleri baştacı eden sözlük için fazla gelmiş yazardır.

eee tabii, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
    sapık başlık açanların, tık oranı yüksek demek ki onlara ses edemiyorlar!
  • eti az pişmiş sevenlerin bi komplosu.
  • rezalet gibi rezalettir. 10/10
  • well cooked kimdir bilmem ama pkk sevici, tecavüzcü veya sapık değilse; bir kişi bu kadar kolay sözlükten uzaklaştırılmamalı.
  • tanım: büyük rezalettir.

sözlükteki en sevdiğim yazardı. neden uçurulduğunu merak ediyorum.

moderatörler bu reserved olayına çok takmış durumda. haklılar da. ama uçurulmak için yeterli miydi? onca troll varken neden reserved olayı?

valla üzüldüm. bilemiyorum altan.

ek: uçurulma olayının reserved ile alakası var mı bilmiyorum. başlığına girince böyle yaptığını, bundan bir ara çaylak yapıldığını okudum.
  • youtube kanalının reklamını yapamayacağı için eminim ki üzülmüştür. bir de her paylaştığı linki kısaltıyordu, ne gerek varsa. sözlük onu zaten kısaltıyor?

edit: bir de neden bu kadar duyar kasıldı anlamadım. sözlükten ne yazarlar uçtu ya da yazmayı bıraktı, kimse umursamadı. bunun özelliği nedir? profesör falan mı yani, nedir olayı?
  • birçok girisini okuduğum ve kim yazmış diye merak edip baktığım bir yazarın uçurulması hadisesi. daha fazlasını söylemeye gerek yok sanırım. varsa bir format, buna aykırı davranan yazarlar listesinde son sıralarda yer alacak bir yazardır kendisi.
  • tanımıyordum, ama entrylerine bakınca severmişim. niye öyle oldu ki? bir basın açıklaması, bir bilmem ne bir şey...
    mesela uçurulan yazarlar bölümü olsa, neden uçuruldukları yazsa, takip etsek. hoş olurdu. diktatoryal bildiri.
  • sosyal medyalarını kapatmıştı, iki gün önce mesajlaşmıştık yemin ediyorum şansa yaşıyoruz.