şükela:  tümü | bugün
  • önemli bir yetenek. çok iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum .

(bkz: reserved)
  • 2018 nba draftına katılan duke üniversitesi çıkışlı şutör uzun. 2.21 kanat genişliği ve şut tehditiyle nbade gideceği takıma hücum çeşitliliği kazandırabilir.

cleveland tarafından seçilmesi öngörülüyor.
  • direk al takıma koy 1. haftadan 15/7'yle başlasın. bu draft'ın en garanti seçimi olacaktır. yüzü dönük oyunu süper şut tehdidi var. sırtı dönük post up oyunu var. boş adamı bulma var. duke'te marvin bagley'i parlatan da bu çocuk zaten. savunmada da herşey var. geri adım atmayan bir herif. aslında çocuğun kaydadeğer bir eksiği yok. taraftarın sevgilisi olacak namuslu bir uzun. sakatlık yaşamazsa ismini çok duyacağız.
  • chicago bulls tarafından 2018 nba draft'inde 7.sıradan seçilen oyuncu. markkanen ile güzel bir ikili olabilirler.
  • nba scoutları potansiyelini çok yüksek görmemişlerdi ama bu sezon (bkz: bulls)da ana rotasyona girecek gibi görünüyor, yaz ligini çok güzel geçirdi. bana biraz (bkz: vin baker)ı hatırlattı
  • oynadığı sol 6 maçta 15 sayı 10 ribaund 3 asist 2 blok 1.3 top çalma istatistikleri tuttumuş olan çaylak isim. ayton, doncic, young gibi isimlerin önlerine geçip yılın çaylağı ödülünü alması zor gözüküyor ama bu formunu sezon geneline yayabilirse yılın en iyi çaylak beşine seçileceğini düşünüyorum.