• önemli bir yetenek. çok iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum .

(bkz: reserved)
  • direk al takıma koy 1. haftadan 15/7'yle başlasın. bu draft'ın en garanti seçimi olacaktır. yüzü dönük oyunu süper şut tehdidi var. sırtı dönük post up oyunu var. boş adamı bulma var. duke'te marvin bagley'i parlatan da bu çocuk zaten. savunmada da herşey var. geri adım atmayan bir herif. aslında çocuğun kaydadeğer bir eksiği yok. taraftarın sevgilisi olacak namuslu bir uzun. sakatlık yaşamazsa ismini çok duyacağız.
  • chicago bulls tarafından 2018 nba draft'inde 7.sıradan seçilen oyuncu. markkanen ile güzel bir ikili olabilirler.
  • oynadığı sol 6 maçta 15 sayı 10 ribaund 3 asist 2 blok 1.3 top çalma istatistikleri tuttumuş olan çaylak isim. ayton, doncic, young gibi isimlerin önlerine geçip yılın çaylağı ödülünü alması zor gözüküyor ama bu formunu sezon geneline yayabilirse yılın en iyi çaylak beşine seçileceğini düşünüyorum.
  • kendisine bu sene fantasy takımda yer verdim. bence çok iyi potansiyele sahip bir uzun.
  • scoutların işini kolaylaştıran tipte, potansiyeli gayet yüksek bir oyuncudur. duke altyapısının kalitesini de göstermektedir.
  • maalesef denildiği potansiyel kendisinde yoktur. bunda bulls’da oynaması da etkendir elbet ama 2 senedir kendisini geliştiremedi. halen orta mesafe şutu ve üçlüğü yok. eski tip pivotları severim ama olmayacak senden cartercım.
  • lige uzun forvet olarak giriş yapan ancak hem chicago'nun oyun yapısı, hem lauri markkanen'in varlığı hem de nba'in pivot oyunculardaki değişimi sebebiyle 5 numara oynatılmak zorunda kalan oyuncudur.

gelişimi çok ağır devam ediyor. sanırım 5 numaraya kendini bir türlü alıştıramadı.
  • kendisinde savunma bulunmamaktadır. bu gece deandre ayton tarafından tahriş edildi
hesabın var mı? giriş yap