şükela:  tümü | bugün
  • kendisi mübarek dünya barışını simgelemekte..o ne sülaledir o ne dna karışımıdır...
  • prison break izlerken,'su sacinin asagi dogru yaptigi kucuk ucgene bak ne sekeer yarebbim bu ne guzellik' gibi manasiz cumleler kurdurtan,insani en ergen yaslarina kosarak geri dondurten,'odamin duvarlarini tekrardan posterle kaplasam annemler korkar mi ki aceba?' sorularina dusuren acayip adam.
  • insan - husky kırması, orası kesin.
  • gay olmasından cok daha sarsıcı bir durum var ortada. adam 41 yaşındaymış lan hasiktirvelebul ül aziym.
  • geymiş..amaan çok da tın...''ay inanmıyoruuaam maykıl geeeeey'' diyen kızlara da hastayım zaten..sanki gay olmasa gelip seni yiycek töbe ya..
  • aylardır düşündüğüm şeyi kelimelere dökerek kalp kalbe karşıdır sözüne yeni bir anlam kazandıran bu muazzam, hatta akıl almaz, güzellikteki insan ne demiş;

"in the last episode of the season, we slip into the prison's sewer systems, up through these grates, and pop out a hatch - and we're face-to-face with matthew fox, and we spend season two on a tropical beach."

michael scofield'ın bir deha olduğunu gözönünde bulundurursak, 3 günde adanın anasını satar, bir transatlantik inşa edip, gemi tam yola çıkmak üzereyken eski tünelinden wisteria lane'e çıkarak bütün depresif evhanımlarının yaralarına ilaç olurken mike'la girdiği bir kavga sonucu seattle grace hastanesine yatırılır. meredithle sevişir, cristinayla öpüşür, 2 açık kalp, 3 beyin ameliyatı yaptıktan sonra aliye'ye döner ve sinanla denizi öldürdükten sonra çocukları evlat edinip, ortaköyde işkembeci açar.
  • david heykeli şimdi yapılsa bu adamın modellenmesi gerekir diye düşündürten yeni bir estetik olgu. prisonbreak izlerken kadınları despırıt hausvayf haline getiren, her bekarlığa veda partisinin striptizcisi olasıca taş yaratık.
  • böyle güzellikler toplum hizmetine açılmalı, sadece tek bir insan ya da zümreye değil, tüm insanlığa ait olmalı, vazgeçtim klonlanmalı, kiralanmalı, oeehh yeter be dememe, en sonunda zıvanadan çıkmama sebep olmuş oyuncu. eğer bu insansa geri kalan bizler ne oluyoruz diye sanrılanmama yol açan güzellik. hayatımın en klişe entrysini bana yaptırmış olan kişi. ulan ben de böyle manita istiyorum, yok kıçı büyük, yok boydan kısa, yok tip fukarası adamlardan bıktım ulan, aptal olsun güzel olsun diyerek beni sapıttıran şey.