1. "sen istersen olur" benzeri bir motto ile yola çıkmış, kalabalık olursak indirim yaparlar kafasıyla basit bir sisteme oturtulmuş; fakat çok başarılı olmuş bir fikirdir.
    (bkz: #29321452)
  2. istek kutusu gibi site. pek bir güzel.
  3. merak edip üye olduğum, fakat burada yazılanları okumama rağmen hiçbir şey anlamadığın sitedir.

birileri birşeyler istiyor, millet beğeniyor trend ediyor isteğini, firmalarda sponsor oluyor sanırım.

hayır sitenin içerisinde de biz buyuz, bunu yaparız, ederiz sistem söyle çalışır deseler şükela olurmuş.

(bkz: vedat milorla yemek yemek program yapmak istiyorum)

(bkz: oldu canım benim)
  4. güzel bir fikirden öteye geçerek kullanışlı olmaya başlamış site. artık, isteklerle fırsatların paralelliği varsa isteklere şehir fırsatı kuponları da ekleniyor böylece istekleriniz hakkında civarda var olan fırsatlara göz atmış oluyorsunuz.
  5. bir çiftin balonda evlilik teklifi isteğini kapodokya'da gerçekleştirmiş ve an itibari ile video sitelerine görüntüleri yüklemiş başarılı bir oluşum.
  6. "slm cnm :)" başlıklı bir mail göndererek, çok klasik spam mailler gönderen, reklamcılıktan pek bir şey anlamadıklarını düşündüğüm site.

edit: ayrıca hesabınızı da kapatamıyorsunuz. iletişimden mail attık ama dur bi bakalım.
  7. fikrin orjinal olup olmadığını bilmiyorum ama kurdukları sistem gayet başarılı gibi görünüyor. özellikle bu sistemi mobil uygulama olarak hayata geçirirlerse, doğru bir pazarlama stratejisi ile geniş kitlelere ulaşabileceklerini düşünüyorum. ayrıca çok acil olarak multi-language çalışmalarına başlamaları lazım. tebrik ederim weople, belki milyar dolara seni satın alan çıkmaz ama iyi kötü bir çorba parası kazanırsın :)

weople hakkında bilgi verin