şükela:  tümü | bugün
  • az önce bir entry'sini okudum. darbe şakşakçısıymış, meğer.
  • boğa burcu kadınını tek cümlede doğru tanımlamış suser.
  • (bkz: #22972220)
  • bilkentle ilgili ateşli savunmalarına, atılım içinde devam eden arkadaşımız. (bkz: #23420510) birileri suçları açık seçik yazar birileri de insanları korkutmak için dava açar, işte bu arkadaşımızda bu oyunda korkutanların yanında yer almış (bkz: #23425074). bilkent hakkında yazdıklarım kendisini fazla gücendirmiş sanırım, ah güzel evladım sen benim öğrencim olabilseydin sana olayları birbirine karıştırmamayı her zaman objektif olmanı öğretebiliridim belki, tabi benim çalıştığım üniversiteye gelebilmek için belli bir puan alman gerekirdi, allahtan baba parasıya almıyoruz bizim üniversiteye.

hakkımda açılan davada sunduğum belgeleri görmek isterse kendisini bizzat davaya davet edeceğim , bizzat gözleri ile görsün o savunduğu vakıf üniversitelerinde nelerin döndüğünü
  • gloria estefan'ın yeni albümü miss little havana'nın çıkış şarkısı.

unwrapped gibi nefis bir albümden sonra gelecek albümünü bununla mı tanıtıyorsun be kadın?? gloria! havası yakalanmaya çalışılmış ama '90'ların atari oyunlarının müziklerine benzeyen korkunç bir şey çıkmış ortaya.

http://www.youtube.com/watch?v=tcy-ou82xzc
  • yıllar yılı "titiz sayılmam hatta dağınıklığı severim ama eşyalarımın yerini de bilirim." diyerek açıklamaya çalıştığım bir özelliğime muhteşem bir tanım yaparak iletişim hayatımda bir dönüm noktası yaratmış kişidir an itibariyle. saygıyla selamlıyorum.

(bkz: #26557776)
    (bkz: organize dağınık)
  • pilavı çatalla yiyen bir prenses.
  • #27574796 nolu entrysiyle kanımı donduran, insaniyetini sorgulamaya başladığım yazar
  • ihsan doğramacı bilkent'i üstüne yapmıştır. bilkent'in en popüleridir. o olmazsa bilkent olmaz.
  • entrylerine ve bana attığı mesajlara bakılırsa sözlükte yazma amacının kız kaldırmak olduğunu düşündüğüm yazarımsı.

üzücü.