şükela:  tümü | bugün
 • ilgi çekici bir proje link isteyenler için buradan detaylı olarak bakabilirler . https://wepower.network/
 • son dönemde dikkatleri üzerinde toplayan blockchain projelerinden birisi. yeşil enerji üzerine odaklanan proje birçok büyük yatırımcının yanı sıra devletlerden de destek görmesiyle benzer blockchain girişimcilerinin önüne geçiyor.

  eğer ico ile ilgileniyorsanız ben yatırım yapılması gereken ico'lardan biri olduğunu düşünüyorum. buradan kayıt olabilirsiniz.
 • insanlar borsalarda şu indi diğeri çıktıyla uğraşadursun, bir yılda kolayca 100x yapabileceğiniz yatırımdır. yatırım tavsiyesi değildir.

  diğer 100x'ler için: bottos, credits token, sophiatx.
 • ico'sunu whitelist'e giren herkesin alabilmesi için ilk 5 saat uygulanmak üzere max 0.2 ether cap koydular. 5 saat biter bitmez -ki bu 5 saatte 4 milyon dolar toplandı- 6 milyon dolar 7-8 saniyede tükendi. bende garibim 0.2 eth aldıktan sonra lan belki 0.2 eth daha alırım diye bekledim. bu proje için 2 eth ayırmıştım 1 eth max capa bile razıydım ama gittiler 0.2 eth max cap koydular. şimdi tokenler 2 hafta süreyle kilitli fakat bu kilit olayı biraz geç uygulandığı için etherdelta'ya tokenleri gönderenler exchange başladı. icosu perşembe bitti, ico fiyatı 1wpr 0.000125 idi, an itibariyle etherdelta'da 1 wpr 0.00040 eth. kendisinden çok ümitliyim umarım yüzümüzü kara çıkartmaz aslan parçası.
 • (bkz: düşünemedi)
  konu ne onu bile anlayamadım.
 • ico'sunda 0.2 eth'cik alabilenlerdendim. ben en az 4-5x ile borsada işlem göreceğini bekliyordum ama -şansıma- ilk gün 0.17-0.20 bandında gezindi. ico'nun %50 fazlasına bir miktar aldım. binance'a girdiği anda bluzelle gibi uçacağını tahmin ediyorum.
 • büyük bir alım fırsatı verdi bugün. ico fiyatının (0.12 dolar) biraz üstüne (0.13 dolar) kadar indi ve ondan sonra tekrar yükselmeye başladı. bir miktar daha aldım. ben hiç ihtimal vermiyordum, 4-5x ile girer diye düşünüyordum borsaya. erken satan arkadaşlara teşekkürler.
 • kısaltması wpr olan token, idex.exchange adlı borsaya, 0.207 usd'den girmiş, kısa vadeli yatırımcılar ellerindeki tokeni satarak karlarını alıp çıkmış, bu satanlar fazla olunca fud oluşmuş ve şu an idex'te adeti 0.13 den satılmaktadır. daha hiç bir büyük borsada yok. ico aşamasında kapış kapış gittiği için almaya yetişememiştim, neyseki bugün alabildik. ileride moon, ahanda bunu buraya yazıyorum.
 • 160000 kişinin almak için başvurduğu, 40000 şanslı kişinin alma hakkı tanındığı 24000 kişinin bir kaç saat içinde tükettiği bir token idi. güzel bir projeleri vardı. alamadığım için üzülmüştüm. binance borsasına girmek için oylamaları varmış. fiyatı hala düşük. almak isteyenler için fırsat diyebilirim. binance borsasına da girerse uçabilir. e tabi ki yatırım tavsiyesi değil. yatırım yapmış olan arkadaşlar binance borsasında hesapları varsa 0.1 bnb karşılığında oy kullanabilirler.

  https://www.binance.com/vote.html

  not: kendim küçük de olsa yatırım yaptım. al koy kenara unut mantığı ile girdim. insanları almaya teşvik etmek için yazmadım hiç birisini bunların. yazmamış olmayayım.
 • oylama kampanyalarını anlayamadım ödülü nasıl gönderecekler. ekran görüntüsünde binance hesabının ne olduğu belli olmuyor.