şükela:  tümü | bugün
  • ilgi çekici bir proje link isteyenler için buradan detaylı olarak bakabilirler . https://wepower.network/
  • son dönemde dikkatleri üzerinde toplayan blockchain projelerinden birisi. yeşil enerji üzerine odaklanan proje birçok büyük yatırımcının yanı sıra devletlerden de destek görmesiyle benzer blockchain girişimcilerinin önüne geçiyor.

eğer ico ile ilgileniyorsanız ben yatırım yapılması gereken ico'lardan biri olduğunu düşünüyorum. buradan kayıt olabilirsiniz.
  • insanlar borsalarda şu indi diğeri çıktıyla uğraşadursun, bir yılda kolayca 100x yapabileceğiniz yatırımdır. yatırım tavsiyesi değildir.

diğer 100x'ler için: bottos, credits token, sophiatx.
  • (bkz: düşünemedi)
    konu ne onu bile anlayamadım.
  • kısaltması wpr olan token, idex.exchange adlı borsaya, 0.207 usd'den girmiş, kısa vadeli yatırımcılar ellerindeki tokeni satarak karlarını alıp çıkmış, bu satanlar fazla olunca fud oluşmuş ve şu an idex'te adeti 0.13 den satılmaktadır. daha hiç bir büyük borsada yok. ico aşamasında kapış kapış gittiği için almaya yetişememiştim, neyseki bugün alabildik. ileride moon, ahanda bunu buraya yazıyorum.
  • 160000 kişinin almak için başvurduğu, 40000 şanslı kişinin alma hakkı tanındığı 24000 kişinin bir kaç saat içinde tükettiği bir token idi. güzel bir projeleri vardı. alamadığım için üzülmüştüm. binance borsasına girmek için oylamaları varmış. fiyatı hala düşük. almak isteyenler için fırsat diyebilirim. binance borsasına da girerse uçabilir. e tabi ki yatırım tavsiyesi değil. yatırım yapmış olan arkadaşlar binance borsasında hesapları varsa 0.1 bnb karşılığında oy kullanabilirler.

https://www.binance.com/vote.html

not: kendim küçük de olsa yatırım yaptım. al koy kenara unut mantığı ile girdim. insanları almaya teşvik etmek için yazmadım hiç birisini bunların. yazmamış olmayayım.
  • oylama kampanyalarını anlayamadım ödülü nasıl gönderecekler. ekran görüntüsünde binance hesabının ne olduğu belli olmuyor.
  • binance oylamasında elastos tarafından eline verilecektir.
    her oy için 200 token veriyor, e tabi total supply 750 milyon olunca dağıtması kolay. dilenci dolu telegram grupları * rakibi hiç kolay bi rakip değil, elastos - boru değil.
  • binance.com'da listelenmese bile, oyunu kullanip kanıtı gönderenlere 50 wrp vermeyi taahhüt etmiştir. her halükarda oy kullananlar karda.
  • 50 adet wpr hesaplara göndermiş yeni token. 10'a yakın borsada işlem görüyor. bunlardan biri olan huobi wpr en çok burada işlem görüyor ve güzel tarafı. huobi'nin hala devam eden bir airdrop'u var. mutlaka ekleyin, wpr ve tron'larla en azından bu borsada işlem yaparsınız.

edit : tron etkinliği bitmiş arkadaşlar, 20.000 üye ile sınırlıymış. her haftasonu youtube v.b alanlarda canlı yayın yaparak huobi üye numarasını yorumlara yazanlara en az $50 değerinde token hediye ediyorlar bilginize.

----
    airdrop kampanyaları düzenleyen 3. en büyük hacimli coin borsası. şu an tron ile ilgili airdrop düzenliyorlar sitelerine üye olanlara ve üye olduktan sonra panelde bulunan uid numarası ile şuradaki sayfada telegram'a katılıp kodu bırakırsanız 80 adet tron hediye ediyor.

aynı zamanda her hafta youtube, twitter v.b kanallardan canlı yayın düzenliyor ve yorumlara uid numarasını bırakanlar arasından belli sayıda en az $50 dolarlık coin hesaplarına gönderiyor.
    ---

(bkz: altcoin kazanma yöntemleri)