şükela:  tümü | bugün
 • jennifer aniston, jason sudeikis ve emma roberts'ın başrol oynadığı, 2013'te gösterime girecek olan film. imdb link.
 • film r-rated olarak sinflandirilmistir. buna rağmen içerisinde jennifer aniston un stripper sahnesi olacağı beklenmektedir.

  zoge: neden ama neden? ben mi striptiz yaptim neden insan bunu eksiler ki?
 • red band fragmanı düşmüş olan film.

  http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=wrkw3zzdxso
 • çok eğlenceli bir film olacak gibi. bize beklemek kaldı.
 • 9 ağustos'ta abd'de vizyona girecek olan film. jennifer aniston, meksika'ya uyuşturucu kaçırmak isteyen komşusuna yardım eden bir striptizciyi canlandırıyor.
 • bu senenin filmi olabilir. oscar alacağını zannetmiyorum ama insanların aklında kalacak bir filim olmuş. üstüne biraz düşülse belki bir oscar çıkardı ama genede baya güzel eğlenceli bir filim olmuş. 2 saatlik eğlence yuvası, ha aile filmi değil onu söyliyeyim çoluğunuzla çocuğunuzla biraz zor izlersiniz ama güzel komedi, bir kaç sahnesi baya güldürüyor, espriler kaliteli olmuş.

  ha bu arada eğer friends hayranı iseniz kesin gidin.

  ps: jennifer aniston da da ne vücüt varmış arkadaş eğer dublor değilse :)
 • ortalamanin biraz ustunde izlemesi eglenceli olan filmdir. cok klise ancak artik herkesin kabullendigi bagrina bastigi sahnelere sahiptir.
 • jennifer aniston'ın harika striptiz sahnesi dışında tipik bir aile yol komedisine benzese de o tür filmlere göre çok daha komik. ki genelde bu tür pek güldürmez beni. bu tür komedi filmlerine iyiyse 6 veririm, bu benim için bir 7.

  filmin sonundaki çekim hatalarındaki friends jesti de çok hoştu bence.
 • hikayesinin son düzlüğünde düğümleri çözmek için önceki iki saatte gösterdikleri başarılı performansı berbat eden senaristlerine rağmen beklentilerin çok üstünde bir güzelliğe sahip komedi filmi.

  --- spoiler ---

  jason sudeikis saturday night live sonrası film kariyeri yapmaya çalışan son komedyen olarak başarılı adımlar atıyor. ed helms gibi yan rollere hapsolmayacak gibi duruyor. jason bateman'dan sonra hollywood yeni bir komik "bizden adam"a kavuştu artık. jennifer aniston friends sonrası kariyerini yönlendirdiği garantici filmlerden her yeni işinde uzaklaşırken biraz daha iyi bir oyuncu oluyor. oldum olası ekran karizmasını ve performanslarını beğenmişimdir, ancak böylesi cesur rollere kelimenin tam anlamıyla soyununca gerçekten bir başka oluyor. herkesin ağzında hala rachel green'i oynadığı saçmalığı dolanadursun birbirinden farklı ve başarılı performanslarla akıllara kazınıyor bana kalırsa. keşke yönetmen aniston'a biraz daha erkekliğinden arınmış bir gözle baksaydı. o zaman karakterin striptiz yaptığı sahneler "işte çıplak jennifer aniston" diye bağırmaktan başka anlamlar da kazanabilirdi. bu sahnelerden birinde jason sudeikis 4. duvarı yıkıp dönüp seyirciye bile bakıyor ki epey sinir bozucu. filmin çuvalladığı bir nokta da burası. nick offerman ve kathryn hahn yer aldıkları her filmde olduğu gibi yine fena rol çalıyorlar ve filmin en komik anlarına aracılık ediyorlar. fakat filmin asıl keşfi kısa kariyerine güzel işler sığdırmış emma roberts'ı ana akım bir filmde bu kadar iyi kullanmasıyla geliyor. roberts ailesinin genetik güzelliğine kendine has bir yetenek ekliyor emma, takip edilesi. ilk cümlede de belirttiğim gibi hikaye tahmin edilebilir olsa da son derece yeterli. zincirleme skeçlerden oluşan bir filmden ziyade tek bir hikayenin gelişmesini izliyormuşuz hissini yaratıyor, ki bu böylesi komedi filmleri için önemli ve başarması zor bir şey. ancak hikayeyi toparlayacağım derken o ana kadarki tüm zekice yazılanlar bir kenara bırakılıyor, adeta sıkıcı bir 90'lar sitcom'u gibi duygusallığa, kötü diyaloglara ve olmadık eylemlere sahne olan bir toparlanış izliyoruz. film çok tahmin edilebilir bir şekilde bitse de son dakikalarında yeniden toparlanıp kötülüğünü geride bıraksa da keşke final üzerinde biraz daha çalışılsa şimdikinden çok daha iyi bir film kalırmış elimizde.

  --- spoiler ---
 • uzun zamandır izlediğim en eğlenceli film. sıradan bir komik aile filminden çok öte, gerçekten farklı ve izlenmeye değer olmuş.

  --- spoiler ---
  kenny'i içeren her sahne komikti özellikle pasaport kontrolünde ve örümcek ısırdığında girdiği tripleri. ayrıca dexter göndermesi filmin en güldüren sahnesiydi. karakterlerin doğallıkla yazılması filme tamamen farklı bir hava vermiş, izlerken sizde sıradan bir esrar satıcısı (pardon kaçakçısı) oluveriyorsunuz.
  --- spoiler ---