şükela:  tümü | bugün
11316 entry daha
  • mevcut gs kadrosunda olsa ilk yarıda kalp krizi geçirme ihtimali yüksek olan oyuncu. bu kadar tempolu oyuna dayanamaz zira o vücutla. fransa'da da çok hızlı top oynanıyor nasıl uyum sağlar diyordum ki kendisi yedek kulübesine mahkum.
  • arkasında selçük varken ayı avlayan adam arkasında fernando-ndiaye varken neler yapmazdı... kalp krizi geçirmezdi ama birilerine kalp krizi geçirtebilirdi. beşiktaş'ta talisca'ya koşmuyor etmiyor diyen var mı mesela? adamın arkasında atiba diye bir adam var çünkü.

wesley'nin yaşından dolayı gitmesini ben de uygun buluyordum. galatasaray'ın efsaneleri arasına girerek görevini yaptı ve gitti... lakin yok efendim şimdi ki kadroda kalp krizi geçirirdi efendim gitti uçtuk falan bunlar komik şeyler.

ulan belhanda'nın yerine sneijder oynadığını bi düşünsenize mesela? *ki bu adam geçen senenin asist kralı. arkasında atiba oynayan talisca gibi, quaresma gibi katkı verirdi bundan hepiniz emin olun. yani önemli olan önliberodaki selçük denilen kanserin yok edilmesiydi... ki bunu fernandosuz, ndiayesiz ama selçüklü östersunds maçlarında da gayet iyi gördük diye düşünüyorum.
  • ölüsü belhanda'nın yapacağı işi katlar.
  • galatasaray'da dört buçuk sene boyunca yatarak galatasaray'ın efsaneleri arasına girerek görevini yaptı ve gitti...
  • nice'deki villasında keriz parası yemektedir.
  • mesela belhanda bu takimdan gidince boyle basligina yazan eden olmayacak.
    ulan drogba diye bi adam gitti bu takimdan ama basligina simdi olsa neler yapardik diye yazan, ahlar vahlar eden olmadi.
    taraftar floryanin onune gidip drogba tezahuratlari yapmadi.

ama sneijder icin gidip floryanin onunde nobet tuttu. sneijder tezahuratlari yapti. sneijder'in hala yazani var. taraftar sneijder'i unutamiyor. gotunuzu yirtsaniz da unutmayacak.

kendisi bir liderdi. kendisi 2000 sonrasi donemin efsane oyunculardan biri oldu. sezon arasinda takima donse, yine binlerce kisi kendisini karsilamaya gider. oo gobek reyiz seni ozledik der. oo beli donmeyen reyiz adamsin der. ooo ibiza aslani evine hosgeldin der.

cunku kendisi galatasaray'in gordugu en tasakli 10 numaralar arasina adini yazdirmistir ve oyle de kalacaktir.

neyin cekememezligi bu amk.

dip not: olusu belhandayi siker, dirisi super ligi.

sorry for not sorry.
  • yıllarca etrafındaki 5-6 kazmayla oynamak zorunda kaldı. galatasaray'ın şu kadrosuyla galatasaray kariyerindeki en iyi dönemini yaşardı.

''şu kadroda oynasa kalp krizi geçirirdi'' diyen sığırcık, maçları oturma organıyla izliyor olmalı ki, belhanda'nın sahada at gibi koşturduğunu sanıyor.
  • arkadaş demiş ki "mesela belhanda'nin yerine sneijder'in oynadığını düşünsene şuanda."

hemen hızlıca düşüneyim. dedim gerek yok. çünkü nice de belhanda'nin yerine sneijder oynuyor şuanda. daha doğrusu kadro. dışı. takımın temposuna ayak uydiramadigi için. aynı zamanda hollanda milli takımına da alınmıyor artık.

adam kafasında futbolu bitirmiş, son emeklilik ikramiyesini almış, bizim taraftar hala ah keşke sneijder olsaydı diye arkasından ağlıyor.
  • kalsaydı tudor çoktan paketlenmiş hollandalı bir tanıdığını takımın başına geçirmiş ve sezonun daha başlamadan ağzına sıçmıştı.

'drogba bu kadar sevilmedi' demiş biri adam asil 1.5 sene kaldı edebiyle gitti amk bu yapıştı da yapıştı hala sezon başı taraftara oynuyordu defol denmesine rağmen 'kalıyorum' diye twitler atıyordu yüzsüzce.

kazandığı paraları bizim salaklara borçlu çünkü o performansla 5 sene boyunca senelik 6 milyonu cebe indirdi.

yalaklarına söylenecek tek şey var belhanda'dan çekin o pis ellerinizi.

'sneijder gitti galatasaray bitti' diye ortalarda dolanan siz değil miydiniz amk? niye bırakmıyorsunuz oğlum şu takımın ve o takım için çalışan futbolcuların yakasını?