• hala bir umudum var senin adına, takım bulma lütfen. bu yönetim gidecek ve yuvana tekrar döneceksin. vedalar gözleriyle sevenler içindir wesley, yürekten sevenler ayrılamazlar.
  • trabzonsporda görmeyi çok istediğim futbolcu. 3-5-10 neyse cezası ödeyip alabilecek durumda olmasını isterdim trabzonspor'un. tabii bunlar rüya.

galatasaray'ın geldiği durum da ayrı bir ibret hikayesi. teknik direktörü roberto mancini olan, chelsea'yi deplasmanda yenemediği için taraftarını üzen takımdan, tarık çamdal, carole, donk, leşçuk, tolga, de jong, cavanda, ahmet çalık, yasin, belhanda, serdar aziz gibi çöplerle dolu bir takıma dönüşmek büyük bir fiyasko hikayesi. ders olarak okutulacak bir hikaye. geçen sene 65 golde imzası olan 3 futbolcunu (bruma, podolski, sneijder) gönderip yerine çöpleri dolduruyorsan sadece bu sezonu değil gelecek yıllarını da çöpe atıyorsun. yakın dönemde yen'i bir 3 temmuz olayı yaşanmazsa toparlanması da mümkün değil. daha önceki çöküşten sonra şansa bala 3 temmuz yaşanınca bir toparlanma fırsatı doğmuştu, ünal aysal ile birlikte de sportif anlamda vizyon patlaması yaşanmıştı.

şimdi ise vizyon namına bir şey yok takımda. altyapı da yok. kendi oyuncusunu da yetiştiremiyor.

trabzonspor da umarım bu fiyaskodan ders çıkarır. planlamanın, vizyonun sporda ne kadar önemli olduğunu görür.
  • adam gitti lan gitti! senin gibi mal beyinliler yüzünden gitti üstelik. hala ne diye uğraşıyorsun ? küçükken inşaatına topun kaçmıştı da sneijder seni sikti mi ne yaptı? adam müteahhit de değil üstelik, futbolcu!
  • fazla uzatmaya gerek yok; bunu galatasaray'da istemeyen net gerizekalidir ve sike surulecek akli yoktur.
  • kazmalar tt arena'da
    mutluluk masallarda
    eridi,bitti ömrüm
    wesley'siz galatasaray'da...

durumunuz maalesef yukarıdaki dizeler gibi arkadaşlar...

not : sarı-laci

bu da son kıyağım olsun.
  • tudor'un sistemine uymayan futbolcu. uymadığı için gönderilen futbolu. tudorun aynı zamanda fark yaratacak oyuncusu olmadığı için adını bile söyleyemediğimiz takıma elenmemiz anekdot olarak da dursun kenarda. küfür bile etmek istemiyorum.
  • serbest 10 numaradır. hemen alınmalı.

not:gs
  • türkiye ligine transfer olursa 20m euro öder maddesi var ya galatasaray'a da gelse öder mi acaba ?
  • takım mükemmel olduğu için performansı düşük bulunarak gönderilmiş usta.
  • şuan bonservissiz ise fenerbahçe'nin alması gereken futbolcudur. 10 numara eksiğini giderecek futbolcudur. fener ağlama dediğine şahsen takılmam. çünkü fenerbahçe zaten hoşaf oldu. ismail köybaşı'nı alırken gururu yiyenler sneijder'i de alabilir.

hazır ses seda çıkmıyorken alınması gereken futbolcudur. maaşı kıstın mı bedavaya transfer olur.

edit: uyaran arkadaşlara teşekkür ederim. kendisi 3 yıl içinde bir türk takımına giderse 20 milyon tazminat ödeyecekmiş. sözleşmesi böyle feshedilmiş. dursun özbek'in en büyük başarısı bu diyelim artık.
hesabın var mı? giriş yap