şükela:  tümü | bugün soru sor
  • west'in yeni mentollü sigarası. "click" ve "switch" sigara mantığında. tadında hafif bi west ice hissi var mentolünün. viceroy switch bulunamadığında alınabilir lucky strike yerine (fiyat bakımından).
  • an itibariyle 5.50 tl'den piyasaya girip, 6 tl olan viceroy switch'in de fiyatını 5.50 tl'ye çekmesine sebebiyet vermiştir kendisi.
  • lucky strike mentollü'nün ikamesi olarak gayet başarılı bir zehirlenme ürünü.
  • yeni alışkanlığım. 5.5 tl'ye gayet güzel içimi olan , mentolünün keskinliği diğer switch'lere göre iyi bir sigara.

aynı fiyata satılan rakibi viceroy switch'ten içim olarak daha yumuşak , daha az tütün tadı hissediliyor ve daha az kokuyor. bu haliyle piyasadaki switch'leri sollamıştır gözümde.

diğer bir güzel özelliği , kent switch ve viceroy switch'deki gibi filtesi ezilip büzülmüyor.

yasal uyarı : sigara sağlığa zararlıdır.
  • fiyatı geçenlerde 6 tl olmuştur. switch sigaralar arasında hala fiyat/içim kalitesi olarak öndedir.
  • üretimi durdurulan sigara.

içen varsa depolasın.
  • üretimden kalkan sigara. benzinlikte buldum aldım. 2014 üretim olmasına rağmen iyi saklanmış. tertemiz içimi var. yeniden satılsa çok güzel olur.