şükela:  tümü | bugün
  • west'in yeni, bir boka benzemeyen, çok çok hafif sigarası.
    değerleri:
    zifir: 1mg.
    nikotin: 0,1mg.
    karbonmonoksit : 1mg
  • yeni favorim. sert bir sigara ile kıyaslandığında örneğin camel ile kıyaslandığında

zifir: 1mg.
    nikotin: 0,1mg.
    karbonmonoksit : 1mg* *

içerir. camelda ise bu değerler

10, 1, 10'dur.

yani bir tane camel içtiğiniz zaman elde edeceğiniz efekte erişmek için 10 tane west one içmeniz gerekiyor. bir paket camel için 200 adet west one ki bu da 10 paket eder.
  • az önce ilk defa içtiğim, mecburiyetten aldığım, bir daha asla almayacağım sigaradır.
  • sigarayı yakıp yakmadığınızı anlayamayacağınız cinsten. içme daha iyi...
  • evet başlarda bir boka benzemiyor; fakat alışınca tadından yenmiyor.

10 paketi 1 paket camel soft'a denk. yani 10 paket west one içince 1 paket normal sigara içmiş kadar oluyorsunuz. günde 1 paket içince de 10 günde 1 normal paket içmiş etkisi yaratıyor.

içtikten sonra leş gibi kokmuyorsunuz. sigaraya olan bağımlılığınız gittikçe azalıyor. bazen içmeyi unutuyorsunuz.

benim gibi keyif için içiyorsanız şu an için piyasadaki en ideal sigara

12 yıl camel soft içtim. son bir - iki aydır bu pakete başladım. camel'ı da ciddi derecede rahatsızlık vermeye başladığı için bıraktım. fakat enteresan bir şekilde artık camel ve türevlerini içemiyorum. ağır geliyor. yakında sigarayı bırakırsam şaşırmam. şu an için haftada beş - altı paket arası west one içiyorum. ekonomik sorunum olmamasına rağmen.
  • her yerde bulamıyorum bunu. davidoff one'a talim ama o da 11 lira.
  • benim de migrosda keşfettiğim 9 tl fiyatı 0.1mg nikotin, 1mg zifir ve co oranlarıyla içtiğim sigara bu aralar. one isimli sigaraların en ucuzu bu sanırım.