şükela:  tümü | bugün
  • izmir bayraklı'da otoban kenarına açılan avm. forum bornova'ya 10 dk, point bornova ve kipa çiğli'ye 15 dk, mavibahçe ve ege park'a da 20 dk.lık mesafede. tonla avm sinek avlarken tutması zor gibi. bir de avm kurtaran aslan, köfteci yusuf 2 dk.lık mesafede kendi alanını açmış durumda. bir farklılık olarak izmir'in ilk akvaryumu varmış bünyesinde. ne kadar ilgi görür bilinmez.
    mesai başlangıç ve bitiş saatlerinde zaten kitlenen otobanı daha da çekilmez hale getireceği de kesin.
    edit:(bkz: başlığın başa kalması) sonucu zorunlu düzeltme
  • müteahhit inşaatı bitiremediği için alelacele açılış yapmışlar. yemek katı henüz çalışmıyor. dış cephe özensiz, peyzaj berbat. dışarıda otopark kısmındaki dış trabzanlarda o kadar ince çelik malzeme kullanmışlar ki durduğu yerde yamuk yumuk olmuş. yapı market henüz açılışını yapmamış. olumlu olarak da; avmnin içi gerçekten ferah, koridorlar geniş. izmir'de olmayan bazı yeni mağazalar var. boyner outlette güzel ve oldukça uygun ürünler var. en çok giriş katındaki lokumcunun tasarımını beğendim.
  • hep tüketim hep tüketim, etrafında tonlarca avm varken yeni bir avm daha. bunun yerine üretime yönelik bir fabrika açılsa keşke.ileride avmlerin tek tek kapandığına şahit olacağız.