şükela:  tümü | bugün
4575 entry daha
  • şabana bağladım ya kim robooot kim insan ne hayal ne gerçek anlamıyorum bir süre sonra. dövüş sahnelerinin felaket kötü olduğu dizi. özellikle insanlarla robotların dövüşlerinde robotlar insafa gelip insanları öldürmek için çok ağır davranıyor. uzun uzun konuşup gel beni yok et diyor adeta. harika başlayan ancak daha fazla para kazanmak için gereksizce sakız gibi uzatılan dizi. baydı.
  • bi şuradaki yorum ve teorileri okuyorum bir de buradaki "gereksizce sakız gibi uzatıldııııı" diyen tipleri.

dizinin kaç sezon olacağı nasıl ilerleyeceği en başından beri belli. totalde 5 sezon olacak (eğer hbo iptal etmezse) tamamen gayet akışında ilerliyor. uzatmak istese 20 bölüm çekerdi sezonda ya da ara vermez.

ayrıca o kadar distopik, detaylı ve geniş bir evren var ki dizide yıllar sonra kült haline geleceğinden eminim.

ford ve bernhard'ın konuşmaları, mib'in davranışları hala 4. sezonu anlamak için hatırlanması gerekiyor.

sezon 2 finali:
    `bernard and dolores are talking and bernard says " ı trust you. ı trust that you'll kill as many as you can. every man, woman and child. you'll burn their world to the ground."`

s04e07:
    as bernard is dying on the ground, and the world behind them is literally burning, hib says to bernard " host, human. every man, woman, and child...fighting until no one remains but the cockroaches."

edit: bu arada s04'deki dünyada yer alan tüm robotların aslında dolores olduğunu unutmayın.
  • yok mu bi timeline arkadaşlar beynimiz kurudu.
  • westworld için yapılmış en iyi "timeline":

a complete 'westworld' timeline & recap from season 1 to season 4

(her bölümde de güncelleniyor.)
  • türkiye'de legal yollardan izlenemeyen dizi.
hesabın var mı? giriş yap