• üst akılı arar.
  • şahsen gitsem o dönemde giderim var mı lan diye bir test ederim.sonra tüm westworld alemini kurşuna dizerim hacı o kadar para veriyoruz labirentmiş falanmış hep westworld'de keriz silkelemek için bir kaç gün daha yazalım hesaplarına diye uydurulmuş şeyler biz bu oyunlara gelmeyiz kardeşim. wyatt mış falanmış aga ben önüme çıkanı vururum elbet biri yanıma gelip wyattı öldürdün kongırıjıleyşıns der.
  • kari kiz olayini anladik da kovboyculuk olayi ne alaka diye dusunecek olandir *. adin ne, dolares, saatin kac dolares eki eki diyecektir misal bu tip.

tabii ulke az buz sapik barindirmiyor an itibariyle. atlara fisildayan makina muhendisleri de olacaktir. yakalaninca da vay efenim ben gotunde labirent var diye sey ettiydim gibi hikayeler...

diger dusunebildigim bir tip ise kizilderilere "siz de turksunuz" demeye giden adam. onlari orgutleyip kovboylari hilale almanin hayallerrini kurar.

ve son tip de totem'e bakip "folklorik olarak sana saygim sonsuz ama sana tapamam to-teeem" diyen geyik turu.

edit: barda "yabanci ickiler de ucrete dahil mi "diye soran fiyat performansci tipi unutmusum.
  • man in black abimize takılıp maceradan maceraya koşarım.ha ama dolores denk gelirse affetmem bak.

çok sıkılırsam logan ile beraber manyakça şeyler yaparız.
  • kerhane haricindeki zamanlarda etrafta cirit atar, gerçek anlamında. yada william gibi takılır dolarese helali yapmak için içer uğraşır.
  • şüphesiz ki ilk işi westworld'ün sahibine ne kadar kazandırdığını hesaplamaya çalışması olacaktır.
  • kıyafet kısmında takılmıştır...
  • buna benzer muhabbetlere sebep olacaktır*.

(bkz: her yerden çekiyor musun peki)
    (bkz: her yerden alıyor musun)
hesabın var mı? giriş yap