şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ünlü bir ingiliz hoparlor ureticisi, ozellikle kevler surucu kullanimiyla dikkat cekmektedir,pasific ve opus tavsiye edebilecegim serileridir.
 • http://www.wharfedale.co.uk/home.php adresinden ikamet eden loudspeakers üreticisi.
  ürünleri bw speakers kadar kaliteli olup ülkemiz sınırları içerisinde sadece doğubank ve çevresindeki mağazalardan temin edilebilir. bazı modellerinde kolon kasaları tek parça ağaca oyularak yapılmıştır. ek yeri yoktur. *
 • ürünlerinde kevlar malzemesini kullanan ,fiyat performans açısından gayet başarılı ingiliz hoparlör üreticisi.ülkemizdeki diğer home theatre sistemlerin ekipmanları ile karşılaştırıldığında parasının hakkını veren bir marka.
 • high end serisi hoparlör markası. üretiminin tamamını çine kaydırması sebebiyle, fiyat performans olarak high end serisinde alınabilecek en iyi sistemleri sağlar,
  (diamond 9.6)
 • ertekin elektronik tarafından temsil edilmeye başlandı. mediamarkt ta "achromatic" adlı ev sinema serisi bulunmakta. diğer modelleri de beklemekteyiz.
 • giriş seviyesinde uygun fiyatlı ürünleri bulunan, üretimi çinde yapılan ingiliz markası.

  türkiye distosu için
  ertekin elektronik
  90-212-2939390
  ertekin@ertekin.com.tr

  bir süre önce international audio group tarafından satın alınmıştır.
 • diamond serileri piyasadaki en iyi fiyat performans değerlerinden birine sahiptir. fiyatları iki üç sene öncesine göre biraz yükselmiş olsa da giriş seviye kullanıcılar için değerlendirilmesi gereken bir alternatiftir.
  bir başka alternatif için ise (bkz: kef)
 • müzik ve sinema sistemimin stereo/ön hoparlörlerinin markası.

  pek çok hoparlör denedim, bunlara kanım ısınmış olacak ki son aldığım iki hoparlör takımı wharfedale ve bundan öncekini de memnun olmama rağmen iyi fiyat veren çıktığı için sattım.

  sony denedim, jbl denedim, pioneer denedim, jamo denedim, yamaha denedim, magnat denedim, wharfedale'de karar kıldım. detay hoparlörü resmen. kıl bıyıklı ingilizler biliyor bu işi.

  giriş seviyesi bendekiler, vardus vr-100. fiyatı da pek uygun (380 tl) ama fiyatının oldukça ötesinde bir sesi var. cross-over devresine yaptığım basit bir müdahaleyle üst mid ve tizler hepten coştu, bir de kabinlerin içini iyileştirirsem hafif yayvan baslar da toparlanır, şahane olur diye düşünüyorum bakalım.