• "buralarda geziyordu şimdi gelir" şeklinde çevrilmişliği vardır.
  • justin timberlake'in klip ayağına 10 dakika boyu scarlett johansson'u yediği şarkıdır. şarkı da klip de birbirinden güzel.
  • abartıyor olabilirim ama 2000'lerde yapılmış en iyi pop şarkısı olabilir. en azından benim dinlediklerim arasında. klibiyle, müziğiyle, çok sesliliğiyle ve justin'in mükemmel sesiyle 2000'lerin bir numarası sanırım bu şarkı.
  • sanırım justin timberlake'in yapmış olduğu en güzel şarkı. hiç bıktırmadı dinlemekten. ritmi o kadar rahat o kadar huzurlu ki yormuyor, dinledikçe dinleyesi geliyor insanın.
  • introyu ilk duydugumda ana tarkan yeni sarki mi yapmis tepkisi verdigim parca. alismam zaman aldi ama eline saglik diorum yine justincigime.
  • scarlett johansson'lu klibi 45 milyon kişi tarafından izlenmiş muhteşem justin timberlake şarkısı.
    buna karşılık justin bieber bebesinin baby'si 730 milyon kişi tarafından izlenmiştir. adaletin bu mu dünya?
  • justin timberlake'in yakışıklıklıktan öldüğünü klipten 3 sene sonra fark ettiğim şarkısı
  • melodisi guzel ama gerek sozleriyle gerekse de senaryosu ile tam bir kiroluk ornegi. justin timberlake'in amerikan arabesk calismasi. kisaca klibin senaryosunu anlatayim...

justin ve scarlett johansson sevgilidirler ve bunlar hayatlarini "o parti senin bu parti benim" diye diye gezerek yasamaktadirlar. bu esnada justin'in kankisini goruruz, tip olarak justin'den kotu- "boyle ibne gibin pust kibin" diye tabir edebilecegimiz bir gorunume sahip. her neyse sonra bi sey oluyor [cidden anlamadim ben burayi], justin kiz arkadasini kankasina emanet ederek bir yere gidiyor. [on saniye gecmeden] geri donuyor hemen sonra ama bakiyor ki kanka ile sevdicegi duvara dayanmislar. [opusuyorlar] justin delleniyor tabi' kankiye cakiyor iki tane, "emanete boyle mi sahip cikiyorsun'" diye, (bkz: roccoya sevgili emanet etmek) scarlet araya giriyor "dur yapma valla bildigin gibi degil, biz sadece..."[srakk-tokati yiyor] ardindan kosarak 70'li yillardan kalma klasik spor bir arabaya binerek gidiyor oradan. deli kadir aman deli justin de pesinde' sonra kiz [yine anlamadigim bir bicimde] duz yolda taklalar atmaya basliyor arabasiyla. araba havada bir kac parande attiktan sonra yanarak dusuyor.

ulan siyah beyaz turk filmleri bile o hikayeyi defalarca kirk yil evvel filmlestirdi, siz nerdeydiniz?

izninizle konsepte uygun bir sarki ile bitireyim entryi...

justin bir deli oglan onyedisinde
    bir dikili tasi yoktu su fani dunyada
    justin yoksul, justin garip
    justin bir deli oglan, justin sahipsiz
    justin bir asik oglan...

scarlett bir guzel kiz onbesinde
    scarlett ay parcasi, scarlett elma yarisi
    scarlett bey kizi, scarlett aga kizi

dinleyin agalar, dinleyin beyler
    uc gunluk dunyada
    uc kurusluk mala gonul verenler
    bilesiniz artik scarlet'in da bir dikili tasi var
    bir avuc topraga dikilidir tasi
    bir de agizdan agiza
    dalga dalga yanik bir turkusu var scarlet' in

not: baris manco'nun osman isimli eserinden esinlendim yukaridaki sarkiyi. bilinsin...
hesabın var mı? giriş yap