• ...stays in vegas.

yani sair diyor ki iki kisinin bildigi sir degildir.
  • basrollerinde ashton kutcher ve cameron diaz gibi isimler olan 2008 yapımı romantik komedi film.

filmi izledikten sonra gelen edit: guzelmi$.
  • beni en çok güldüren romantik komedi. film bittikten sonra girip bir kere daha izlemek istedim. filmi sırf romantik komedi diye eleştirmek ne kadar doğru bilemiyorum. romantik komedi işte gir izle eğlen bitti. ama cameron diaz'la astchon kutcher'ın dialogları inanılmaz eğlendirdi beni. filmin beni en çok güldüren sahnesi de hikaye sona erdikten sonra geriye dönüp ayrıntıların gösterildiği sahneydi. sinema salonundan çıkarken gülmekten gözümden akan yaşları silmekle meşguldum. bence kesinlikle izlenmesi gereken bir romantik komedi. hatta şunu söyledim filmden çıktıktan sonra: moralin mi bozuk tak bu filmin dvdsini izle, öyle ilaç gibi bir film.
  • birçok komedi filminin makus talihi olan ritim düşmesi,gülünmeyen ve dolayısıyla sıkan sahneler sorunsalının kıyısından köşesinden geçmeyen her sahnesi karın ağrıtan kahkahalarla izlenen şahane filmdir.beraberken börtüye böceğe olur olmaz her şeye güldüğünüz kişilerle seyretmeniz tavsiye edilir.
  • oyunculuğundan zerre hazetmediğim cameron diaz ile kardeşim kadar sevdiğim ashton kutcher'in sahane otesi filmi. bu arada bir insan evladı neden tanımadığı birini sever anlamak mümkün değil. ama bu adamın kelebek etkisinden bu yana hemen her filmini izledim ve hepsinden de memnun kaldım.

aralarındaki diyaloglar ve birbirlerine laf sokmaları muhteşem eğlendiriciydi. kesinlikle önerilesi bir film.
  • vegas filmlerinde genellikle aynı şeyler oluyor. (iki tane vegas'lı film izledim, diğeri hangover. sadece bu ikisinden yola çıkarak şahane genelleyeceğim şimdi.)

filmin kahramanları vegas'ta deli gibi sarhoş oluyorlar. sabah uyandıklarında aa bir de bakmışlar evliler.

bu filmde de cameron diaz ve ashton kutcher, birbirini tanımayan iki insandır. las vegas'ta bunlara yanlışlıkla aynı oda verilir. oradan tanışırlar. neyse oda krizi aşıldıktan sonra cameron'un verdiği para ile ashton kumar oynar ve bingo. büyük ikramiye. sonra da büyük tartışma başlar. ikramiye parayı verenin mi olur, o parayla şansını deneyenin mi?

bunu hemen vur sayısal'a. arkadaşın sana parayı veriyor, ''benim için de bir kolon doldurur musun?'' diyor. sen tabi ki her zaman olduğu gibi yine tutacağına hiç ihtimal vermeden döktürüyorsun altı rakam. cumartesi günü bir bakıyorsun, o da ne. ikramiye senin rakamlara çıkmış.

ya da vur bu örneği milli piyangoya. yılbaşına birkaç gün kalmış. herkes milli piyango alıyor. arkadaşın iş güçten fırsat bulamamış. senden rica ediyor kendisine alman için, parayı da veriyor. ona aldığın piyangoya ikramiye vuruyor. haydaa, atilla mayda.

yaa.

demek ki neymiş, kumarımızı tek başımıza oynuyormuşuz.bu filmin vermek istediği mesaj da buydu bence. gerisi hikaye.
  • son zamanlarda seyrettiğim,beni en çok güldüren film.
  • gerçekten çok klişe bir filmdi. yine de hafif eğlenceli vakit geçirmelikti. 5/10

filmde en çok kafama takılan ayrılmak isteyen çifti boşamayan hakim oldu. vay be amerikada boşanmak zormuş anlaşılan, kendim hiç boşanmadım tabi ama tr de iki taraf da istiyorsa tek celsede bitiyor genelde. 6 ay aynı evde yaşayıp bir de terapiste gideceksiniz diye şart koşması hakimin nası bişey ya. insanların özgür iradesine müdahele resmen. suç işleseler anlarım da bu özel hayatına insanın müdahele etmek artık direkt. evet durdum komedi filminde buna takıldım. neyse.
  • izlerken keyif veren, 2008 yapımı romantik komedi filmi. başrollerde (bkz: cameron diaz) ve (bkz: ashton kutcher) var. böyle ahım şahım bir film değil; özellikle romantik komedinin "komedi" kısmı açısından. ancak genel olarak insanı tebessüm ettiren ve ters köşe eden bir sonu var.

--- spoiler ---

vegas'ta her şey olabilir değil mi ? aniden milyoner olabilir ve evlenebilirsiniz.. ups evlilikte nereden çıktı ? peki ya paralar ne olacak? bir gecelik ilişkiden aşk olacak mı....
    --- spoiler ---
  • benim gibi romantik komedi sevenleri kesinlikle mutlu edecek bir film. sadece başrol için yazılmış replikler değil yardımcı oyuncular için yazılmış replikler ve yardımcı karakterler de kesinlikle filmin en komik yerlerini oluşturmakta. hatta asıl oğlan ve asıl kızın hikayesi bile geri planda kalabiliyor bazı sahnelerde. sanırım kendisini diğer romantik komedilerden ayrı bir yere koydurabilecek olmasının nedeni budur. bir de sanırım en çok güldüren romantik komedilerden biri olmuş bu der, 8'i çakarım.
hesabın var mı? giriş yap