şükela:  tümü | bugün
  • katie melua'nın pictures albümünden, 4 numara.

missing the train every morning at 8:52,
    sipping coffee from the same cup as you.
    the sharing of secrets we thought no one else knew,
    that's what i miss about you.

the new way that love had made me see,
    your bashful grin when you asked if i would like your key.
    the knowing way you used to caress me,

you stole in with your starry smile exciting me,
    driving with you in your new car, feeling free.
    if it's true that love is blind, then i was blind willingly,
    you made me feel we had a future, that could be and would be.

the way you said i'd be no one on my own,
    your habit of soaking yourself in over-priced cologne.
    the way you turned the light out when i knew you were home,
    that's what i don't miss about you.

i bet you're using your weary magic like it's new,
    driving so fast with a new fool beside you.
    presumably believing she's the last of the lucky few,
    i wonder if she knows she's being lied to like i do.

the way i only doubted myself when i was with you,
    like i was a fool for expecting something from life too.
    your skill of putting me down in-front of everyone we knew,
    that's what i don't miss about you
  • insana * bir yerden dokunmayı başaracak sözlere sahip katie melua şarkısı.
  • dinledikçe sinirlendiğim şarkı. aylarca dinlemedim üzülüyorum diye şimdi de yeni bir hissiyat veriyor bu şarkı bana.
    yahu sevgili katie akıllı kadınsın belli neden kendine bunu yapıyorsun. yani bitmiş gitmiş belki hiç başlamamış sende bir takıntı olmuş adamı hala niye özlüyorsun. bide sonra özlemedim beni üzmeni diyorsun yok kızım yok inandırıcı değil en son kıtan. zira closest thing to crazyde de mutsuzluk bağımlısı, hüzünbaz biri olduğunu anladık... neyse çok kızıyorum sana yapma böyle şarkılar artık. böyle aşık olma yahu, millet gibi elini tutabileceğin kimseleri sev.nedir bu sendeki ulaşılmaz sevgisi hayır ulaşıyorsun uyuyorsun gülüyorsun sevişiyorsun ama yok işte anlamıyorsun adam sana aşık değil. kimileri sadece yalnızlığı geçene kadar yanında tutar canım benim öğren artık. bak büyük ablalarından bir kaç şarkı dinle anla ne demekmiş sevmek karşılığında sevilmek. hayır senin hiç bir fikrin olmasın mı. sevilmeyi bilesin yok galiba pis hüzün düşkünü ağlak kadın! benzeme bana bu kadar!
  • loopa alıp dinlemelere doyamadığım bir katie melua şarkısı. sesine, sözlerine, ritmine ölürüm ben bu şarkının. "if it's true that love is blind, then i was blind willingly" kısmını bağırarak söylemeyeni bizzat ben dövüyorum.
  • pros and cons tadında şarkı. cons fazla görünüyor, ama yine de pros'a odaklanılmış olunacak ki şarkının ismi onlara yönelik.

hepimizin yaptığı şey bu değil mi zaten amk? bile bile, göre göre. değişirsek, kendimizle ilgili asla özlemeyeceğimiz şeylerden birinin bu olacağı da kesin.

yukarıda yazılmış, "kimileri sadece yalnızlığı geçene kadar yanında tutar" diye. çok çok çok ve çok doğru, ama yine de;
    the sharing of secrets we thought no one else knew,