şükela:  tümü | bugün
  • bir entry'mi favorilemesi vasıtası ile kendisinden haberdar olduğum nicki ile gerçekten gülümsetmeyi başarmış çaylak. umarım hızlıca yazar olur buralarda cirit atar.

alternatif tanım: bir acik hava timarhanesi uktesidir. *
  • mesajlaşma özelliğini belirsiz bir süre için kapalı tutacak yazardır. kimseyle kovalamaca oynamak gibi bir niyeti yoktur. nickaltına yazılan merhaba'dan özel bir anlam çıkarmak gibi bir yükümlülüğü de yoktur. merhaba bir selamlaşma şeklidir. eğer mesajlaşılmak isteniyorsa "merhaba" sözcüğü ile birlikte belirtilebilir, "kendisine mesaj atılamayan yazar, buradan merhaba demek istedim, rica ediyorum açsın mesaj özelliğini" şeklinde, böylelikle peşpeşe iki entry de girilmemiş olur. dediğim gibi, bu özelliği uzunca bir süre kapalı tutmayı düşünüyorum.

zevkler ve renkler tartışılmaz son olarak.*

edit: entryler vardı üstte, gitmişler...
  • açık ara sözlüğün en güzel nicklerinden birine sahip.
  • karı mı lan bu yoksa hemen üşüşmüşsünüz amk.
  • astroloji ile yakından ilgili bir yazar.
  • #57574581 entrysine hem şaşırdığım hem üzüldüğüm yazar.
  • nick altına yazma huyum hiç olmadığı halde, kendisine mesaj atılamaması nedeniyle yazacağım: nickine bayıldığım, bu nedenle her rastladığımda beni gülümseten ekşisözlük sakinidir kendisi.
  • her şeyi unutan yazar. alzheimer mıdır nedir?!.
  • ilgili yazarlara alışkanlığım üzere gönderdiğim ''favoriledikleri entry'm için teşekkür mesajı''nı bu fasiliteyi kapatmış olması sebebiyle gerçekleştiremeyip, nick altına ziyaretine geldiğim ekşi sözlük yazarı (bkz: #62127538). sağolsun.
  • (bkz: #62801827)

kickass.to'yu halen kapalı zanneden bir arkadaşımız...

kendisine mesaj atılamıyor da buradan şey edeyim dedim...