• invincible albümün en iyi sarkisi. özellikle sonunda carlos santana'nin michael jackson'a tesekkür etmesi ona ne kadar büyük bir saygi duydugunu gösterir.
  • talihsiz invincible albümünün, talihsiz incilerinden bir tanesi.
  • invincible isimli değeri bilinmemiş nefis michael jackson albümünün gün yüzüne çıkamamış sürüyle değerli parçasından biri. eğer sony promosyonunu durdurmuş olmasaydı single olarak çıkacak parçalar arasında ismi geçiyordu, aksi düşünülemez zâten.

o ıslıklara can kurban...
  • michael jackson'ın en sevdiğim şarkısı. keşke daha popüler olsa herkes bilse. anlatmaya kelimeler yetmez.
  • şimdiye kadar bu güzelim şarkıya ait bir görüntü olmamasına üzülüyordum, bu nedenden olacak ki, kafamda bazı görüntüler oluşuyor bu şarkıyı dinledikçe. ve çekilebilecek bütün kliplerdan daha güzel olduğunu anlıyorum artık. çünkü bana ait bu. anlatabildiğim kısmı şöyle: eski, karanlık bir sahne. ışık çok az. yüzleri aydınlatmaya yetmiyor. santana sandalyede, elinde gitarı. ışık sadece gitarı aydınlatıyor. o da belli belirsiz. öte yandan michael ayakta, elinde ayaklı mikrofon, yüzü arada sırada ışıklı bölgeye girip çıkmakta. şarkının sonlarındaki o güzelim kısımlarda kendinden geçiyor. ve şarkının sonunda, ışıklı bölgede bu iki adamın içtenlikle ve hayranlıkla birbirine teşekkür edişi. dinleyenlerin abartısız ama takdir eden bakışları. muhteşem birşeye tanık olmanın tadı yüzlerinde.

kimbilir daha kimlerin aklında ne tür izler bırakıyor bu şarkı.güzel şarkı, çok çok güzel.
  • quentin harris remix'i de ayrı güzeldir.
  • hayranları tarafından güzel bir kliple taçlandırılmış, harikulade michael jackson şarkısı.

http://www.youtube.com/watch?v=gn6bhsmu08s
  • bilinen michael jackson tarzının dışında, daha çok michael jackson'ın santana'nın albümünde bulunan bir şarkıya vokal olarak eşlik ettiği izlenimi yaratan invincible albümünün en güzel şarkısı.
  • sozlerinin ne kadar guzel oldugunu yeni farketmis oldugum michael jackson sarkisi. whatever happens.
  • çok çok çok güzel michael jacson parçası.
hesabın var mı? giriş yap