• son görülme tarihi değişmesin diye her attığı mesaj için internet bağlantısını kesip, mesajı yazıp, whatsapptan çıkıp interneti açıp bunu defalarca kere tekrarlayan insanların olduğunu gösteren program.

daha iyi bir yöntem biliyorum: kız arkadaşınız/erkek arkadaşınız saat kaçta online olduğunuza takıyorsa ondan ayrılın. kavga çıkarıyorsa ondan ayrılın. bu kadar salaksa ondan ayrılın. bu tarz şeyleri dert eden bir adamla/kızla ne işiniz var? kılıbık mısınız nesiniz anlamıyorum. ona ne abi? istersem 06:00 da bakarım istersem 18:00'de. milletin bu kadar kölesi olmayın lan. özel hayatınıza saygı duymuyorsa basın tekmeyi gitsin.

hep siz yüz veriyorsunuz diye böyle yapıyorlar, benden söylemesi.
  • tatile çıkamadığım ve kız arkadaşım olmadığı için sap arkadaşlarımla iddaa kuponu paylaştığım uygulama. siz ne zaman bu kadar zalım oldunuz?
  • kendimi rehbere ekleyip kendimle yazışmamı sağlayan telefon zımbırtısı. işin içinden çıkılmayan nefret dolu söylemlere girişilince engelledim kendimi

-sıs lan!
    --sıs lan!
    -sen sus amk
    --sen sus amk
    -ya siktirtme belanı sus
    --ya siktirtme belanı sus
    -bir daha yazarsan ebeni sikerim
    --bir daha yazarsan ebeni sikerim

vurmayın lan çok yalnızdım.
  • el birliği ile içine sictilar. gecenin bi vakti tam da onemli biriyle bi konu konisuyorken guncellenmeye basladi, bi baktim bir degisiklikler bi acayiplikler. odum patladi yanlışlıkla bir sey yollayacagim diye. fotoğraf tusuna bastım, onun orada ne isi var ya!!

yahu burada insanlari biz eklemiyoruz, patron da burada evine gelen yardimci abla da var, site yoneticisi de. ınstagram gibi eklememe hakkimiz yok iletişim icin kullaniyoruz. ''ıletisim"
    basitlestir sunu fotomuz olsun tamam. konuşalim, iletisim kuralim bitsin. ne gerek var boyle olaylara
  • last seen özelliğini kapatmak için:

telefonu önce uçak moduna alıyoruz, sonra rastgele birine mesaj yazıyoruz. bundan sonra telefonun etrafında 3 tur atıp ateş yakıyoruz. telefonu götümüze sokuyoruz.

lan siz manyak mısınız? alt tarafı bir program. insan hayatını kolaylaştırmak için üretilmiş bir şey. niye zorlaştırıyorsunuz?

sırf bu yüzden bozulacak bir ilişkiniz varsa bırakınız bozulsun
  • dogru okunusu cokoviçtir.
  • sabahtan beri bir sürü çıplak fotoğraf geldi hepinizin dayısı halası ben miyim sikerim teknolojinizi
  • önce ömür boyu bedava dedi sonra altı aralık son dedi. altı aralıkta ölüyorum anlaşılan.
  • beleş olduğunu duyup hemen sildiğim.
    bi sürü fakir, hiç çekilmez artık.
hesabın var mı? giriş yap